Stal Rzeszów U12 E – Stal Łańcut

Grała Akademia: Zwycięstwo rezerw, ważny krok zespołu U-14 i pewne zwycięstwo U-12

piątek, 18/06/2021

U-12: Pewne zwycięstwo z APPN Mielec

18 / 06 / 2021 – 14:30

Stal Rzeszów x APPN Mielec 4-1

Bramki dla Stali: Filip Tarkowski, 2x Szymon Kazak, Nataniel Kulig

Asysty: Igor Jakubek, Nataniel Kulig, Kamil Sieczkowski

Trener Paweł Tomkiewicz: Już w pierwszej akcji mogliśmy objąć prowadzenie, co dało znak, że będziemy kontrolować spotkanie, lecz mecz nie tak do końca dobrze się rozpoczął. Na szczęście reakcja drużyny była bardzo dobra, bo już do przerwy wróciliśmy do gry. Uważam, że samo spotkanie dominowaliśmy, będąc przy piłce, natomiast nie ustrzegliśmy się kilku błędów w obronie. Zrobiliśmy korektę w przerwie i wyglądało to nieco lepiej. Kilku zawodników dostało dziś szanse również na kilka minut, część z nich ją wykorzystała dla innych to za szybko i jeszcze nie ten czas na ligę, natomiast dali dobry impuls całej drużynie do pracy.

U-14: Ważne zwycięstwo w kontekście baraży o CLJ-kę

15 / 06 / 2021 – 16:00

Stal Rzeszów x Stal Mielec 4-0

Bramki dla Stali: Patryk Mazur, Kacper Gołda, Karol Delikat, Kacper Kasza

Więcej o meczu tutaj.

Trener Krzysztof Hus: W pierwszej połowie stworzyliśmy bardzo dużo sytuacji, natomiast było widać po naszych zawodnikach, że nerwowość w naszej grze się pojawiała i ona powodowała, że nie potrafiliśmy tych sytuacji sfinalizować, ale też przejawiała się ona w grze, przez co mieliśmy trochę więcej faz przejściowych i szarpanej gry. Mieliśmy problem, żeby złapać swój solidny rytm gry i tę grę całkowicie prowadzić oraz próbować zdominować przeciwnika. Na to zwracaliśmy uwagę w przerwie i w drugiej połowie też przyczyniła się do tego Stal Mielec, która opadła z sił i zaczęło nam się grać łatwiej oraz trochę ten rytm gry złapaliśmy i to tempo gry było lepsze, co dalej powodowało, że te sytuacje stwarzaliśmy i w końcu po pierwszej bramce myślę, że tak naprawdę wszystko było jasne i wpadły kolejne bramki.

Zawodnik Evan Dworak: Był to jeden z naszych najtrudniejszych meczów, a nawet najtrudniejszy. Intensywność tego meczu była bardzo wysoka. Głównie był to mecz fizyczny, aniżeli techniczny i przeważało tutaj, kto da z siebie więcej. A my daliśmy z siebie więcej, dołożyliśmy swoje umiejętności indywidualne i wygraliśmy ten mecz.

Stal II Rzeszów: Kolejny mecz rezerw na +3

16 / 06 / 2021 – 18:00

Stal Rzeszów x KS Przybyszówka 4-2

Bramki dla Stali: 2x Stulin, Gielar, Jarecki

Trener Karol Wójcik: Rozegraliśmy ciężki mecz w trudnych warunkach, natomiast zawodnicy pokazali charakter i wole dążenia do zwycięstwa, dzięki czemu momentami potrafiliśmy zmusić przeciwnika do głębokiej obrony. W dużym upale narzuciliśmy wysokie tempo, którego drużyna przeciwna nie wytrzymała i już do przerwy prowadziliśmy 3-1. Mecz ostatecznie zakończył się naszym zasłużonym zwycięstwem 4-2.