WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Wypowiedzi po meczu Stal Rzeszów U14 – Stal Mielec U14

wtorek, 15/06/2021

Krzysztof Hus, trener Stali Rzeszów U14

O spotkaniu ze Stalą Mielec

– W pierwszej połowie stworzyliśmy bardzo dużo sytuacji, natomiast było widać po naszych zawodnikach, że nerwowość w naszej grze się pojawiała i ona powodowała, że nie potrafiliśmy tych sytuacji sfinalizować, ale też przejawiała się ona w grze, przez co mieliśmy trochę więcej faz przejściowych i szarpanej gry. Mieliśmy problem, żeby złapać swój solidny rytm gry i tę grę całkowicie prowadzić oraz próbować zdominować przeciwnika. Na to zwracaliśmy uwagę w przerwie i w drugiej połowie też przyczyniła się do tego Stal Mielec, która opadła z sił i zaczęło nam się grać łatwiej oraz trochę ten rytm gry złapaliśmy i to tempo gry było lepsze, co dalej powodowało, że te sytuacje stwarzaliśmy i w końcu po pierwszej bramce myślę, że tak naprawdę wszystko było jasne i wpadły kolejne bramki.

O kolejnym czystym koncie

– Powiem szczerze, że też gdzieś na to zwracam uwagę naszym zawodnikom, tym bardziej że wiemy, jaka jest nasza siła, jeżeli chodzi o zespół i wiemy, że chłopcy się bardzo dobrze rozwijają, dużo potrafią i powiem szczerze, że na tym etapie 13-14 lat jest sztuką utrzymać przez 11 meczów czyste konto i za to na pewno trzeba chłopców pochwalić.

Evan Dworak, zawodnik Stali Rzeszów U14

O spotkaniu ze Stalą Mielec

– Był to jeden z naszych najtrudniejszych meczów, a nawet najtrudniejszy. Intensywność tego meczu była bardzo wysoka. Głównie był to mecz fizyczny, aniżeli techniczny i przeważało tutaj, kto da z siebie więcej. A my daliśmy z siebie więcej, dołożyliśmy swoje umiejętności indywidualne i wygraliśmy ten mecz.

O swojej grze

– Osobiście uważam, że nie zachwycałem dzisiaj swoją grą, jednak miałem parę akcji, które na pewno zapadną mi w pamięć i jestem z nich zadowolony.

Najnowsze aktualności