KONTAKT

Akademia Piłkarska Stali Rzeszów

Stal Rzeszów U14 A – SMS Resovia Rzeszów U14

Dyrektor Organizacyjny Akademii
Leszek Rejus
tel. 601 145 779
email: l.rejus@stalrzeszow.pl

Dyrektor Akademii
Mateusz Maciejewski
tel. 510 467 034
email: m.maciejewski@stalrzeszow.pl

Koordynator szkoleniowy U10 – U14
Krzysztof Hus
tel. 725 474 700
e-mail: k.hus@stalrzeszow.pl

Koordynator szkoleniowy U15 – U19
Krzysztof Skarżyński
tel. 574 349 923
e-mail: k.skarzynski@stalrzeszow.pl

Biuro Akademii Piłkarskiej Stali Rzeszów

Specjalista ds. administracji i organizacji Akademii
Katarzyna Danak
e-mail: k.danak@stalrzeszow.pl

Akademia Bramkarska Stal Rzeszów

Stal Rzeszów U17 B (2004) vs Karpaty Krosno

Koordynator Akademii Bramkarskiej Stali Rzeszów
Radosław Hołubiec
tel. 502 617 556
e-mail: r.holubiec@stalrzeszow.pl

Trener bramkarzy w kat. U10 – U14
Dariusz Nowak
tel. 605 877 508
e-mail: d.nowak@stalrzeszow.pl

Trener bramkarzy w kat. U15 – U19
Sebastian Nowak
tel. 500 201 305
e-mail: s.nowak@stalrzeszow.pl

Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego „STAL” w Rzeszowie

Dyrektor Szkoły
Ewelina Greszczuk-Sokół
e-mail: e.greszczuk@stalsms.pl

Internat Stali Rzeszów

Koordynator Internatu
Karolina Wilczewska
e-mail: k.wilczewska@stalrzeszow.pl

Scouting

Krzysztof Skarżyński
tel. 574 349 923
e-mail: k.skarzynski@stalrzeszow.pl

Stal II Rzeszów trening, 17.10.2020 fot. Krupa