SPONSORZY

FIBRAIN Sp. z o. o. jest nowoczesnym Polskim producentem i światowym dostawcą w branży systemów teleinformatycznych i telekomunikacji światłowodowej. Ponad dwudziestoletnia systematycznie realizowana strategia rozwoju, ukierunkowana na projektowanie i wdrażanie nowatorskich rozwiązań, jak również ulepszanie oraz rozbudowa własnych produktów, przyniosła firmie FIBRAIN pozycję lidera na rynku telekomunikacji światłowodowej w Polsce. 

RZESZÓW – największe miasto południowo-wschodniej Polski, stolica województwa podkarpackiego oraz centrum Rzeszowskiego Obszaru Metropolitalnego. Siedziba władz samorządowych i wojewódzkich, instytucji rządowych oraz sądowniczych. Stanowi centrum ekonomiczne, akademickie, kulturalne i rekreacyjne południowo-wschodniej Polski. Pełni funkcję ważnego ośrodka przemysłu lotniczego, informatycznego, chemicznego, handlowego, budowlanego i usługowego. Jest dynamicznie rozwijającym się miastem młodych i przedsiębiorczych ludzi. 

PRO COUNSEL jest polską firmą specjalizującą się w produkcji szerokiej gamy wypełniaczy do kabli światłowodowych. Oferuje niezawodne i wysokiej jakości źródło produktów. Często pracuje na krótkich terminach realizacji. Koncentruje się na zaawansowanych technologiach i innowacjach. Naszą misją jest zapewnienie następujących celów:

– oferowanie wysokiej jakości produktów, usług i szybkich dostaw dla segmentów technologii światłowodowych i nadawczych w branży telekomunikacyjnej;

– poszukiwanie najlepszych rozwiązań dla wymagań naszych klientów;

– skupienie się na innowacyjności, wiedzy i jasnych celach.

Od początku istnienia Autoryzowanej Stacji Sprzedaży i Obsługi Samochodów TOYOTA głównym celem jest zapewnienie naszym Klientom najwyższych standardów obsługi. Oferujemy sprzedaż samochodów nowych i używanych, serwis mechaniczny i blacharsko-lakierniczy oraz sprzedaż oryginalnych części i akcesoriów.
Na miejscu oferujemy również pełen zakres usług finansowych związanych z zakupem i eksploatacją samochodu – firmowany przez Toyotę kredyt i leasing oraz ubezpieczenia oferowane przez naszych partnerów (Alianz, Hestię i PZU).
Całkowita Satysfakcja Klienta – to motto, którym się kierujemy.

Od 1993 roku firma JPB Système projektuje, rozwija i produkuje elitarny zestaw gotowych do użycia urządzeń przeciwobrotowych Lockwireless. Początkowo stworzone dla przemysłu lotniczego i kosmicznego, są one również stosowane w przemyśle motoryzacyjnym, kolejowym, morskim i nuklearnym.
JPB système dąży do zadowolenia klientów, projektując i opracowując urządzenia dostosowane do ich unikalnych potrzeb i specyfikacji. Dzięki swojej siedzibie i głównej fabryce we Francji, drugiej fabryce w Polsce i spółce zależnej w Stanach Zjednoczonych, JPB Système jest w stanie lepiej obsługiwać swoich klientów i rozszerzać swoją działalność na nowe rynki.

HARTBEX Sp. z o.o. działa jako generalny wykonawca obiektów kubaturowych. Jesteśmy także deweloperem, który wykonuje budynki mieszkalne i biurowe. Posiadamy doświadczenie w realizacji innowacyjnych projektów budowlanych oraz mamy w swoich referencjach obiekty posiadające certyfikat LEED.
Jesteśmy w 100 % firmą polską. Kapitał założycielski naszej spółki nieprzerwanie należy do tych samych podmiotów od czasu założenia firmy i osób zaangażowanych w zarzadzanie przedsiębiorstwem. W odróżnieniu od naszej konkurencji byliśmy na rynku już od czasów tworzenia się w Polsce biznesu i ciągle jesteśmy. Ciągłość bycia na rynku budowlanym, doświadczenie, transparentność działania bardzo dobrze wpływają na nastawienie klientów, przekonują do firmy nie tylko inwestorów ale także podwykonawców i dostawców. Siłą HARTBEX Sp. z o.o. są ludzie.

Garden One jest to firma zajmująca się architekturą, aranżacją i projektowaniem ogrodów od 2005 r. Siedziba firmy oraz szkółka roślin ozdobnych znajduje się w Kolbuszowej Górnej, obok ceramiki Winerberger.
Działamy na terenie całego Podkarpacia, w szczególności w Rzeszowie, Mielcu, Tarnobrzegu, Kolbuszowej i okolicznych miejscowościach. Pragniemy, aby wykonywane przez nas projekty i ich realizacja była na jak najwyższym poziomie. Oferta dostosowana jest do potrzeb naszych Klientów. Stawiamy na ciągły rozwój naszej firmy, bierzemy udział w wysokiej jakości szkoleniach, jako jedyni w Polsce sprowadzamy rośliny z Japonii. Pragniemy zaprosić Państwa do współpracy z firmą Garden One, która przyniesie wiele satysfakcji i pozytywnych doświadczeń.

BorgWarner jest polskim oddziałem amerykańskiego koncernu BorgWarner Inc., producenta komponentów oraz systemów zaawansowanych technologii dla układów napędowych i przeniesienia napędu w pojazdach samochodowych. Firma specjalizuje się w produkcji turbosprężarek, układów kontroli i sterowania przekładni automatycznych oraz łańcuchów i modułów rozrządu ze zmiennymi fazami dla branży motoryzacyjnej i obecnie jest liderem w produkcji tych urządzeń w Europie. Zakłady produkcyjne zlokalizowane są przy rzeszowskim lotnisku, w miejscowości Jasionka, w Podkarpackim Parku Naukowo Technologicznym.

Solvera Gaweł Technology S.A. to polska firma, będąca pionierem w zakresie produkcji elementów złącznych.

Podczas 40 lat swojej działalności na rynku wyspecjalizowaliśmy się w tej dziedzinie, oferując produkty najwyższej jakości. Jako rodzinna firma o długoletniej tradycji od początku naszej działalności przywiązujemy dużą wagę do profesjonalizmu na każdym etapie produkcji – od projektowania aż do momentu dostarczenia towaru do klienta.
Działania podejmowane przez firmę na rynku krajowym przyniosły szereg sukcesów, dzięki którym staliśmy się czołowym przedsiębiorstwem produkującym elementy złączne, z powodzeniem funkcjonującym na największych rynkach zagranicznych. Produkty z oferty Solvera Gaweł Technology S.A. cieszą się zainteresowaniem w wielu międzynarodowych korporacjach. Współpracujemy z firmami specjalizującymi się w branży elektronicznej, budowlanej, meblowej oraz automotive. Jesteśmy również obecni na rynku amerykańskim, chińskim, meksykańskim oraz brazylijskim.

EcoSand producent wypełniaczy w branży chemii budowlanej przemysłowej. Wiodące produkty dedykowane są głównie do tynków, systemów posadzkowych oraz ceramiki sanitarnej. Nowoczesny park maszynowy, innowacyjne rozwiązania i w 100 % polski kapitał tworzą wysoki status firmy nie tylko na rynku polskim, lecz również na arenie międzynarodowej.

TB Logistics to firma, która powstała w 2015 r. w Rzeszowie.  Świadczymy usługi transportowe, spedycyjne oraz logistyczne w Polsce oraz całej Europie. Zajmujemy się transportem drobnicowym oraz całopojazdowym. 
TB Logistics jest cenionym partnerem na dynamicznie rozwijającym się rynku TSL. 
Dla naszych Klientów świadczymy usługi z wykorzystaniem nowoczesnej floty transportowej, doświadczonych pracowników oraz przy zachowaniu jednej z ważniejszych technik zarządzania jakością jaką jest metoda Just in Time. 
Wiemy, jak ważny jest czas i zadowolenie odbiorców z dobrze zrealizowanej usługi, ponieważ ma to ogromny wpływ na budowanie pozytywnego wizerunku naszych klientów, którzy powierzają nam towar.

Przez ten czas, wykorzystując naszą doświadczoną i profesjonalną  kadrę medyczną i personel, przekonaliśmy do siebie ogromne rzesze pacjentów. Usługi świadczone w ramach podstawowej opieki zdrowotnej obejmują blisko 42 000 osób. Jesteśmy największą placówką związaną z zakładami pracy z terenu miasta Rzeszowa i okolic.
Centrum Medycznym MEDYK świadczymy usługi medyczne w ramach umów z Narodowym Funduszem Zdrowia oraz w ramach gabinetów prywatnych na terenie miasta Rzeszowa i całego województwa podkarpackiego. Coraz większy zakres świadczonych usług i stale rosnąca liczba pacjentów sprawia, że w Centrum Medyczne MEDYK współpracuje ze sobą około 500 osób, w tym 200 lekarzy różnych specjalności. Firmą zarządza lek. med.Stanisław Mazur, doświadczony lekarz, specjalista chorób wewnętrznych, kardiolog.
Dysponujemy nowoczesnym sprzętem medycznym: TK, aparaty USG, RTG, echokardiografy, endoskopy, mammografy, sprzęt laboratoryjny, okulistyczny,stomatologiczny, chirurgiczny, kardiologiczny, rehabilitacyjny. Cechuje nas wszechstronność badań oraz krótkie terminy realizacji.

Firma BRYK została założona w 2000 roku przez Witolda Bryka. Koncentruje się na produkcji i serwisowaniu narzędzi diamentowych i węglikowych dla przemysłu meblarskiego, lotniczego i motoryzacyjnego, jako firma oparta w 100% na polskim kapitale.
Misją i jednocześnie kierunkiem w jakim zmierza, jest optymalizacja procesów produkcyjnych poprzez dostarczanie kompleksowych rozwiązań narzędziowych, gwarantujących jej partnerom bezpieczeństwo i najwyższą jakość, a założoną misję realizuje poprzez dialog i zorientowanie na potrzeby Klienta.
Firma BRYK osiąga niezwykłe rezultaty i działa z sukcesami na kilku rynkach (polskich i zagranicznych), stale poszerzając grono Klientów. To wszystko dzięki otaczaniu się ludźmi z pasją, dla których tworzenie narzędzi to przede wszystkim kreowanie rozwiązań i ciągłe udoskonalanie, a nie tylko powtarzalne procesy produkcyjne. Wygrywa jakością narzędzi oraz najnowocześniejszym parkiem maszynowym, który pozwala kontrolować cały proces na miejscu. BRYK to specjaliści od trudnych, a czasem z pozoru niemożliwych zadań. Tworzymy różnorodność, innowacyjność i jakość oferowanych produktów.

Jesteśmy jedną z największych spółek działających na polskim rynku brokerskim. Suma składek naszych klientów wynosi ponad 200 mln zł. rocznie. Obsługujemy 500 podmiotów różnych branż, w tym notowanych w indeksie WIG 20 oraz 2 mln polis na życie i zdrowie. Nasz potencjał to 45 brokerów ubezpieczeniowych i reasekuracyjnych, innowacyjne wsparcie IT, a także gwarancje bezpieczeństwa: polisa OC na sumę 15,1 mln EUR, D&O na 5 mln PLN, bezpieczeństwo informacji oraz certyfikat ISO 9001:2015. Spółka STBU Brokerzy Ubezpieczeniowi została założona w 1998 roku przez trójmiejskich specjalistów z dziedziny ubezpieczeń gospodarczych. W pierwszym etapie funkcjonowania naszym priorytetem stało się wypracowywanie innowacyjnych procedur obsługi klienta, rozwój kompetencyjny oraz wdrażanie zaawansowanego wsparcia technologicznego.

AXELO jest największą Kancelarią prawno – podatkową w województwie podkarpackim i liderem w kompleksowej obsłudze prawnej przedsiębiorców. Posiada siedzibę w Rzeszowie oraz biura w Krakowie, Warszawie, Nowym Sączu i Lwowie.

Greinplast sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą rodzinną, która od 1997 roku z powodzeniem umacnia swoją pozycję na rynku chemii budowlanej. W ofercie firmy znajduje się ponad 150 produktów, wśród których dużym uznaniem cieszą się: systemy ociepleń, tynki, farby fasadowe oraz wewnętrzne, okładziny elewacyjne, szpachle i gładzie, kleje do płytek, systemy dekoracyjne do wnętrz, hydroizolacje, grunty, impregnaty i wiele innych.

Sagitum to IT dla biznesu. Jesteśmy Zespołem doświadczonych specjalistów, którzy wdrażają systemy ERP, workflow, WMS oraz tworzą dedykowane aplikacje biznesowe. Współpracujemy z COMARCH oraz WEBCON. Jesteśmy fanami low-code. Automatyzujemy procesy wykorzystując robotyzację i sztuczną inteligencję. Świadczymy usługi w zakresie konsultingu biznesowo-technologicznego oraz zapewniamy wsparcie w zakresie rozwoju infrastruktury IT, w partnerstwie z firmami tj.: BarracudaHPEHuaweiFortinetMicrosoft. Jesteśmy partnerem w transformacji cyfrowej.

PGE Obrót jest jedną z kluczowych spółek Grupy PGE – największej grupy energetycznej w Polsce i jednej z największych firm energetycznych w Europie Środkowej i Wschodniej. PGE Obrót obsługuje ponad pięć milionów odbiorców energii elektrycznej – firm, instytucji, jednostek samorządu terytorialnego i gospodarstw domowych. Stawia na szeroką ofertę produktową, partnerskie relacje, niezawodną obsługę, gwarantując kompleksową realizację potrzeb energetycznych.
W swojej działalności PGE Obrót kieruje się troską o środowisko naturalne. Realizując strategię Grupy PGE w obszarze sprzedaży detalicznej, zapewnia Klientom szeroki dostęp do zielonej energii. Promuje też proekologiczne postawy, jak korzystanie z PGE eFaktury. Spółka stawia również na nowoczesną obsługę odpowiadającą na oczekiwania Klientów. Rozwija kanały zdalnego kontaktu, a także automatyzuje procesy sprzedażowe i rozliczeniowe.
Jako największy, rzetelny i sprawdzony partner na rynku, PGE Obrót posiada certyfikat firmy działającej zgodnie z Dobrymi Praktykami Sprzedawców Energii Elektrycznej opracowanymi przez Towarzystwo Obrotu Energią (TOE). PGE Obrót od lat nagradzana jest godłem „Firma Przyjazna Klientowi”, laurem przyznawanym bezpośrednio przez Klientów.

Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza jest publiczną techniczną uczelnią Akademicką stanowiącą część narodowego systemu edukacji i nauki.
Prowadzimy kształcenie oraz podejmujemy zadania naukowo – badawcze i rozwojowe zgodnie z potencjałem naukowym kadry w dziedzinach nauki przez nią reprezentowanych oraz zgodnie z uprawnieniami podstawowych jednostek uczelni.
Poprzez współpracę z władzami regionalnymi, władzami samorządowymi, przemysłem i środowiskiem kultury doskonalimy programy kształcenia przygotowując absolwentów do aktywnego uczestnictwa w życiu społecznym, gospodarczym i kulturalnym w wymiarze lokalnym i narodowym.

Port lotniczy Rzeszów-Jasionka jest międzynarodowym portem lotniczym położonym w województwie podkarpackim, 14 km od centrum Rzeszowa we wsi Jasionka. W 2017 roku z lotniska skorzystało 694 tys. pasażerów, co dało mu 7. miejsce w Polsce pod względem liczby obsłużonych pasażerów. Wśród lotnisk cywilnych w Polsce port w Jasionce posiada drugą (ex aequo z Pyrzowicami) co do długości po stołecznym Lotnisku Chopina drogę startową o wymiarach 3200 × 45 m. Pole wzlotów oraz lotnisko w Jasionce powstały w roku 1941 tuż przed wybuchem wojny sowiecko-niemieckiej. W pobliżu lotniska przebiegają: droga krajowa nr 9, autostrada A4 oraz droga ekspresowa S19. Port lotniczy leży przy drodze wojewódzkiej nr 869 łączącej drogę krajową nr 9 (Rudna Mała) z drogą ekspresową S19 (Jasionka). Między miastem a portem lotniczym kursują autobusy MPK Rzeszów. Przystanek autobusowy znajduje się 50 m przed terminalem pasażerskim, natomiast przystanek w centrum miasta usytuowany jest w bezpośrednim sąsiedztwie dworców PKP Rzeszów Główny i PKS Rzeszów przy ulicy Bardowskiego oraz na Placu Wolności.

Od samego początku wyróżnia nas przyjazne podejście do klienta i znajomość specyfiki polskiego rynku. Wiemy, że dla naszych Klientów liczy się przede wszystkim terminowość doręczania przesyłek, ale także elastyczność obsługi oraz wygoda i prostota rozwiązań. Dzięki nowoczesnej infrastrukturze osiągamy standardy operacyjne zapewniające doskonałą sprawność procesów logistycznych.

KARPAT-BUD sp. z o.o. Jesteśmy podkarpacką w 100 % polską spółką budowlaną. Budujemy od 2005 roku świadcząc usługi w systemie „projektuj i buduj” oraz prowadzimy roboty budowlane w zakresie generalnego wykonawstwa obiektów budowlanych i budowli inżynierskich.
Efekty naszej pracy widać w Rzeszowie i jego okolicach, gdzie skupiamy naszą działalność. Naszym największym wyzwaniem, zakończonym sukcesem zgodnie z założonym planem, była budowa Centrum Wystawienniczo Kongresowego w Jasionce (obecnie G2A ARENA).
Specjalizujemy się zwłaszcza w konstrukcjach żelbetowych, budowie budynków mieszkalnych oraz budynków użyteczności publicznej, a także hal o konstrukcji stalowej i stalowo-żelbetowej.

Rosendahl Nextrom jest światowym liderem w dziedzinie technologii produkcji akumulatorów, kabli i przewodów oraz światłowodów, którego celem jest połączenie potrzeb klientów z ich technologią. Jakość, dostosowanie, know-how produktów i ścisła współpraca z partnerami to podstawowe wartości Rosendahl Nextrom.

Blue Diamond Active SPA**** mieści się w spokojnej okolicy, zaledwie 5 minut jazdy od lotniska w Jasionce i 10 minut od centrum Rzeszowa. Taka lokalizacja sprzyja zarówno organizacji imprez i spotkań biznesowych, jak i rodzinnym wypadom za miasto. Przebiegająca w pobliżu trasa Rzeszów-Lublin sprawia, że łatwo do nas dojechać również z innych części Polski.

Szpital Specjalistyczny PRO-FAMILIA działa od  siedmiu lat  i w tym czasie zdobył renomę oraz zaufanie pacjentów z Podkarpacia i nie tylko. Na Oddziale Położniczym przywitaliśmy ponad 22  tysięcy dzieci! Możemy pochwalić się także przeprowadzeniem przeszło 20 tysięcy operacji na innych oddziałach: ginekologii, okulistyce, chirurgii ogólnej, chirurgii plastycznej, ortopedii i urologii. W przychodni nasi lekarze udzielili blisko 300 tysięcy porad, a na Oddziale Neonatologicznym z Intensywną Opieką Medyczną objęliśmy opieką  ponad 4 tysiące maluszków. Wiele z nich trafiło pod nasze skrzydła z innych podkarpackich  szpitali.

Ikeda Sushi to restauracja tworzona przez ludzi z pasją i doświadczeniem, która łączy japońską tradycję z polską kreatywnością. Zjecie w niej sushi jakości premium w rozsądnej cenie. Kompozycje smakowe są tworzone z wysokiej jakości surowców nabywanych od sprawdzonych dostawców, co gwarantuje najwyższą świeżość sushi oraz najlepsze doznania smakowe.

Ikeda Sushi znajdziecie w Rzeszowie na ul. Kwiatkowskiego 38/u3. Zamówienie złożycie:
Online – https://www.ikedasushi.pl.
Telefon – 698 127 272

Podkarpackie Centrum Ratownictwa Medycznego zajmuje się przede wszystkim kompleksową obsługą usług związanych z ratownictwem medycznym. Bierzemy odpowiedzialność za opiekę medyczną podczas każdego rodzaju wydarzeń kulturalnych, imprez firmowych i zawodów sportowych. Na życzenie klienta  jesteśmy w stanie zabezpieczyć każde wydarzenie, niezależnie od rozmiarów i liczby uczestników. 
Podczas zabezpieczanych przez nas eventów organizujemy symulowane wypadki, pozwala to uczestnikom zobaczyć w bezpiecznych warunkach, jak wygląda wypadek komunikacyjny lub pożar. Nasze wieloletnie doświadczenie, wysokiej jakości wyposażenie oraz najwyższej klasy profesjonalizm owocują współpracą z wieloma klubami sportowymi, reprezentującymi różnorodne dyscypliny. Z nami każda droga do sukcesu jest bezpieczna.
Z roku na rok rośnie świadomość społeczna na temat udzielania pierwszej pomocy, ale do nabycia podstawowych umiejętności ratowania życia konieczne jest szkolenie praktyczne pod okiem wykwalifikowanych medyków. Swoimi umiejętnościami chętnie dzielimy się podczas szkoleń z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej. Świadomi tego, jak dużą rolę mogą odegrać nawet najbardziej elementarne, ale prawidłowo wykonane zabiegi pierwszej pomocy, uczymy jak zachowywać się i co robić, gdy czyjeś zdrowie lub życie jest zagrożone.

Al.Capone powstało z pasji i chęci zapoznania ludzi ze smakami z różnych zakątków świata, które nie były dostępne w innych sklepach. Od dekady kreujemy rynek i pracujemy na zaufanie naszych klientów, którym od samego początku przekazujemy tylko sprawdzone informacje, pomagające w doborze odpowiedniego alkoholu. Każdego dnia dbamy o to, by Goście naszych sklepów potrafili odnaleźć wszystkie alkoholowe produkty, których potrzebują, w miłej i profesjonalnej atmosferze kreowanej przez wyedukowany personel sklepów.

Helios S.A. to największa sieć kin w Polsce pod względem liczby obiektów. Dysponuje obecnie 54 kinami mającymi łącznie 302 ekrany i ponad 55 tysięcy miejsc.
Spółka skupia swoją działalność głównie w miastach małej i średniej wielkości, ale jej kina są również obecne w największych aglomeracjach Polski, m.in. w Łodzi, Warszawie, Gdańsku, Poznaniu i Wrocławiu.
Helios S.A. jest częścią Grupy Agora S.A., jednej z największych spółek medialnych w Polsce, działającej w segmencie prasy (wydawca m.in. „Gazety Wyborczej” i czasopism), reklamy zewnętrznej (lider rynku – AMS), Internetu (grupa Gazeta.pl) oraz radia (9 stacji radiowych z portfolio Grupy Radiowej Agory i Eurozetu).

FlyPark to kapitalne połączenie sportu i ogromnej porcji pozytywnej energii. FlyPark to przestrzeń do latania, czyli nowoczesne centrum sportu i rozrywki, w której główną rolę odgrywa park trampolin, ale lista atrakcji jest znacznie większa! Ty wiesz, kto nauczył Cię chodzić. My wiemy, kto nauczy Cię latać.

Orzeźwiająca, poprawiające samopoczucie, dodające energii na cały dzień, relaksująca, idealna dla ludzi aktywnych, uprawiających sport, wspomagająca pracę całego organizmu krążenia i odporności organizmu.

LevelPRO to platforma społecznościowa dla ludzi sportu. Zbuduj swój efektowny profil sportowy, bądź aktywny i daj się zauważyć!
Głównym celem platformy jest wyrównanie szans wśród sportowców. Chcemy, żeby każdy –  bez względu na uprawianą dyscyplinę, poziom, wiek i szczebel rozgrywkowy – mógł stworzyć swój efektowny profil sportowy. Wierzymy, że dla wielu, szczególnie dla młodych sportowców, będzie to  praktyczne narzędzie w rozwoju swojej kariery.
Profil na platformie obecnie mogą założyć sportowcy, ale także trenerzy i kibice. Niebawem taką funkcję zyskają także kluby i akademie sportowe. W niedalekiej przyszłości będą mogli do nich dołączyć także managerowie sportowi, przedstawiciele mediów i marki zainteresowane obecnością w sporcie. Stworzymy ekosystem, w którym każdy zyska realne profity.
Platforma oprócz funkcji stworzenia efektownego profilu daje również możliwość regularnych publikacji treści foto i wideo w środowisku typowo sportowym. Chcemy, żeby było to miejsce, gdzie rozrywkę w mediach społecznościowych uda się połączyć z rozwojem sportowym.