SPONSORZY

FIBRAIN

FIBRAIN Sp. z o. o. jest nowoczesnym Polskim producentem i światowym dostawcą w branży systemów teleinformatycznych i telekomunikacji światłowodowej. Ponad dwudziestoletnia systematycznie realizowana strategia rozwoju, ukierunkowana na projektowanie i wdrażanie nowatorskich rozwiązań, jak również ulepszanie oraz rozbudowa własnych produktów, przyniosła firmie FIBRAIN pozycję lidera na rynku telekomunikacji światłowodowej w Polsce.

RZESZÓW

Największe miasto południowo-wschodniej Polski, stolica województwa podkarpackiego oraz centrum Rzeszowskiego Obszaru Metropolitalnego. Siedziba władz samorządowych i wojewódzkich, instytucji rządowych oraz sądowniczych. Stanowi centrum ekonomiczne, akademickie, kulturalne i rekreacyjne południowo-wschodniej Polski. Pełni funkcję ważnego ośrodka przemysłu lotniczego, informatycznego, chemicznego, handlowego, budowlanego i usługowego. Jest dynamicznie rozwijającym się miastem młodych i przedsiębiorczych ludzi.

JPB système

Od 1993 roku JPB système projektuje, rozwija i produkuje elitarny zestaw gotowych do użycia Lockwireless Anti-Rotational Devices. Początkowo produkowane dla przemysłu lotniczego i kosmicznego, są również stosowane w przemyśle samochodowym, kolejowym, morskim i jądrowym. JPB système dąży do satysfakcji klienta, projektując i rozwijając urządzenia dostosowane do ich unikalnych potrzeb i specyfikacji. Z siedzibą główną i główną fabryką we Francji, drugą fabryką w Polsce i spółką zależną w Stanach Zjednoczonych, JPB système jest przystosowana do lepszej obsługi klientów i ekspansji na nowe rynki. Lockwireless Anti-Rotational Devices stosuje się zamiast drutów zamkowych lub zabezpieczających, podkładek zabezpieczających, zawleczek lub innego sposobu mocowania okuć lub wtyków boroskopowych. Są zaprojektowane tak, aby wytrzymać intensywne warunki generowane przez wibracje, ekstremalne temperatury i wpływy chemiczne. Ich prostota użytkowania, trwałość i jakość zwiększają efektywność kosztową i bezpieczeństwo silników.

HARTBEX

HARTBEX Sp. z o.o. działa jako generalny wykonawca obiektów kubaturowych. Jesteśmy także deweloperem, który wykonuje budynki mieszkalne i biurowe. Posiadamy doświadczenie w realizacji innowacyjnych projektów budowlanych oraz mamy w swoich referencjach obiekty posiadające certyfikat LEED.
Jesteśmy w 100 % firmą polską. Kapitał założycielski naszej spółki nieprzerwanie należy do tych samych podmiotów od czasu założenia firmy i osób zaangażowanych w zarzadzanie przedsiębiorstwem. W odróżnieniu od naszej konkurencji byliśmy na rynku już od czasów tworzenia się w Polsce biznesu i ciągle jesteśmy. Ciągłość bycia na rynku budowlanym, doświadczenie, transparentność działania bardzo dobrze wpływają na nastawienie klientów, przekonują do firmy nie tylko inwestorów ale także podwykonawców i dostawców. Siłą HARTBEX Sp. z o.o. są ludzie. Po 25 latach nieprzerwanej działalności udało się nam zbudować zespół, z którego możemy być dumni. Dbamy o rozwój pracowników, mamy wysokiej klasy specjalistów. Nasz zespół to ludzie zaangażowani z dużym doświadczeniem, dla nich utworzyliśmy najlepsze miejsca pracy i wyposażyliśmy ich w narzędzia, które umożliwiają im dalszy rozwój zawodowy. Spółka przestrzega standardów jakości ISO 9001-2008 oraz wprowadza innowacyjne i proekologiczne rozwiązania do realizowanych obiektów.

BorgWarner

BorgWarner jest polskim oddziałem amerykańskiego koncernu BorgWarner Inc., producenta komponentów oraz systemów zaawansowanych technologii dla układów napędowych i przeniesienia napędu w pojazdach samochodowych. Firma specjalizuje się w produkcji turbosprężarek, układów kontroli i sterowania przekładni automatycznych oraz łańcuchów i modułów rozrządu ze zmiennymi fazami dla branży motoryzacyjnej i obecnie jest liderem w produkcji tych urządzeń w Europie. Zakłady produkcyjne zlokalizowane są przy rzeszowskim lotnisku, w miejscowości Jasionka, w Podkarpackim Parku Naukowo Technologicznym.

Greinplast

Greinplast sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą rodzinną, która od 1997 roku z powodzeniem umacnia swoją pozycję na rynku chemii budowlanej. W ofercie firmy znajduje się ponad 150 produktów, wśród których dużym uznaniem cieszą się: systemy ociepleń, tynki, farby fasadowe oraz wewnętrzne, okładziny elewacyjne, szpachle i gładzie, kleje do płytek, systemy dekoracyjne do wnętrz, hydroizolacje, grunty, impregnaty i wiele innych.

Acus Med

Acus Med to sklep dla fizjoterapeutów i sportowców, posiadający w swojej ofercie szeroki wybór narzędzi niezbędnych w pracy fizjoterapeuty, ale i sprzętów dla sportowców. Jako że potrzeby naszych klientów stanowią dla nas priorytet, oferujemy produkty wyłącznie wysokiej jakości, dostosowane często do indywidualnych potrzeb klienta. Jesteśmy również producentem chętnie wybieranych przez fizjoterapeutów igieł SOMA czy mat do akupresury, które łagodzą wiele dolegliwości. Stworzyliśmy także markę Line Sport, oferującą maści i kremy o właściwościach rozgrzewających i chłodzących. Naszym atutem z pewnością jest ekspresowa wysyłka, która często zapewnia dostarczenie zamówienia w mniej niż 24h! W naszym sklepie znaleźć można szeroki wybór produktów zapewniających szybką regenerację potreningową, w tym m.in. pistolety do masażu czy rollery. To produkty idealne dla sportowców, ale i osób, które z innych powodów potrzebują np. rozluźnienia zbyt napiętych mięśni. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą sklepu Acus Med!

Szpital PRO-FAMILIA

Szpital Specjalistyczny PRO-FAMILIA działa od  siedmiu lat  i w tym czasie zdobył renomę oraz zaufanie pacjentów z Podkarpacia i nie tylko. Na Oddziale Położniczym przywitaliśmy ponad 22  tysięcy dzieci! Możemy pochwalić się także przeprowadzeniem przeszło 20 tysięcy operacji na innych oddziałach: ginekologii, okulistyce, chirurgii ogólnej, chirurgii plastycznej, ortopedii i urologii. W przychodni nasi lekarze udzielili blisko 300 tysięcy porad, a na Oddziale Neonatologicznym z Intensywną Opieką Medyczną objęliśmy opieką  ponad 4 tysiące maluszków. Wiele z nich trafiło pod nasze skrzydła z innych podkarpackich  szpitali.

Centrum Medyczne MEDYK

Przez ten czas, wykorzystując naszą doświadczoną i profesjonalną  kadrę medyczną i personel, przekonaliśmy do siebie ogromne rzesze pacjentów. Usługi świadczone w ramach podstawowej opieki zdrowotnej obejmują blisko 42 000 osób. Jesteśmy największą placówką związaną z zakładami pracy z terenu miasta Rzeszowa i okolic. W Centrum Medycznym  MEDYK świadczymy usługi medyczne w ramach umów z Narodowym Funduszem Zdrowia oraz w ramach gabinetów prywatnych na terenie miasta Rzeszowa i całego województwa podkarpackiego. Coraz większy zakres świadczonych usług i stale rosnąca liczba pacjentów sprawia, że w Centrum Medyczne MEDYK współpracuje ze sobą około 500 osób, w tym 200 lekarzy różnych specjalności. Firmą zarządza lek. med.Stanisław Mazur, doświadczony lekarz, specjalista chorób wewnętrznych, kardiolog. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem medycznym: TK, aparaty USG, RTG, echokardiografy, endoskopy, mammografy, sprzęt laboratoryjny, okulistyczny,stomatologiczny, chirurgiczny, kardiologiczny, rehabilitacyjny. Cechuje nas wszechstronność badań oraz krótkie terminy realizacji.

Blue Diamond Active SPA****

Blue Diamond Active SPA**** mieści się w spokojnej okolicy, zaledwie 5 minut jazdy od lotniska w Jasionce i 10 minut od centrum Rzeszowa. Taka lokalizacja sprzyja zarówno organizacji imprez i spotkań biznesowych, jak i rodzinnym wypadom za miasto. Przebiegająca w pobliżu trasa Rzeszów-Lublin sprawia, że łatwo do nas dojechać również z innych części Polski.

Sagitum

Świadczymy szeroko pojęte usługi w zakresie informatyki oraz konsultingu biznesowo – technologicznego. Naszą wizją jest stać się krajowym liderem wśród integratorów rozwiązań teleinformatycznych dostarczającym wysokiej jakości usługi i oprogramowanie z zachowaniem wiarygodności i rentowności przedsięwzięcia. Naszą misją jest dostarczać klientom wartość ekonomiczną poprzez wdrażanie nowoczesnych rozwiązań teleinformatycznych zgodnie z aspektami jakości i bezpieczeństwa, jednocześnie poprawiając ich wyniki działalności. Naszym potencjałem jest wysoko wykwalifikowana i doświadczona kadra specjalistów. Oprócz własnej produkcji dedykowanych aplikacji biznesowych, blisko współpracujemy z wiodącymi polskimi producentami oprogramowania.

DPD

DPD

Od samego początku wyróżnia nas przyjazne podejście do klienta i znajomość specyfiki polskiego rynku. Wiemy, że dla naszych Klientów liczy się przede wszystkim terminowość doręczania przesyłek, ale także elastyczność obsługi oraz wygoda i prostota rozwiązań. Dzięki nowoczesnej infrastrukturze osiągamy standardy operacyjne zapewniające doskonałą sprawność procesów logistycznych.

TRANS-KOP

TRANS-KOP to dynamicznie rozwijająca się firma rodzinna założona w 1990 roku, zajmująca się dystrybucją materiałów budowlanych.
Znajduje się w grupie czołowych przedstawicieli regionu południowo-wschodniej Polski zajmujących się hurtowym zaopatrzeniem
składów i marketów budowlanych.

Obsługuje inwestycje deweloperskie, a także klientów detalicznych.
Własne zaplecze logistyczne czyni firmę niezależnym dostawcą oraz
pozwala obsłużyć zamówienia w umówionym terminie. Nieustannie poszerza ofertę o nowe produkty, nawiązując przy tym współpracę z wiodącymi producentami branży budowlanej.

Drugą gałęzią działalności TRANS-KOP jest sprzedaż wysokoenergetycznego miału węglowego do zakładów produkcyjnych z zapewnieniem ciągłości dostaw. Codziennie stawia czoła nowym wyzwaniom i kształtuje polską jakość usług.

AXELO

AXELO jest największą Kancelarią prawno – podatkową w województwie podkarpackim i liderem w kompleksowej obsłudze prawnej przedsiębiorców. Posiada siedzibę w Rzeszowie oraz biura w Krakowie, Warszawie, Nowym Sączu i Lwowie.

EURO24

EURO24 to firma spedycyjno-transportowa z Rzeszowa. Naszą specjalnością jest transport międzynarodowy. Historia EURO24  rozpoczęła się w roku 2007 od transportów ekspresowych  busami.
W kolejnych latach firmowa flota została wzbogacona o własne ciągniki siodłowe Scania z naczepami. Główną dziedziną naszej działalności jest kompleksowa i spersonalizowana  obsługa firm z branży lotniczej oraz automotive. Świadczymy także usługi dla firm z sektorów produkcyjnych,  meblarskich i maszynowych.

BDS Instal

BDSInstal Sp. z o.o. Sp. K. jest samodzielną firmą usługowo-produkcyjną branży instalacyjnej założoną w 2008r. w Rzeszowie. Nasza działalność koncentruje się na wykonawstwie prac montażowych w zakresie wszelkiego typu instalacji wewnętrznych mechanicznych, sanitarnych oraz sieci i przyłączy zewnętrznych, zwłaszcza sieci cieplnych preizolowanych, sieci gazowych i technologicznych. Od 2009r. wykonujemy także instalacje wentylacji, klimatyzacji i odpylania, a od 2012r. oferujemy także wykonawstwo robót w zakresie instalacji elektrycznych, automatyki instalacyjnej, systemów  kontroli dostępu, monitoringu, teleinformatyki oraz AKPiA. W przypadku zainteresowania możemy także zaoferować naszym Klientom montaż wszelkiego typu urządzeń i linii technologicznych w zakładach produkcyjnych oraz wykonywanie robót remontowych i/lub inwestycyjnych konstrukcji stalowych obiektów oraz stalowych konstrukcji wsporczych urządzeń i instalacji.

Lion Team

Lion Team to firma, która jest obecna na rynku od 2006 roku. Początkowo zajmowała się jedynie produkcjami filmowymi, lecz w 2009 roku jej dynamiczny rozwój zachęcił właścicieli do rozszerzenia oferty o kompleksowe usługi reklamowe, dzięki którym Lion Team jeszcze lepiej odpowiada na zapotrzebowanie Klientów na rynku reklamy. Nasz nowy sponsor zajmuje się wszystkim co jest związane z reklamą dla firm, ale nie zapomina również o Klientach indywidualnych i także dla nich ma specjalną ofertę.

Zajmują się głównie projektowaniem graficznym, wydrukiem materiałów poligraficznych, tworzeniem reklam zewnętrznych oraz oklejaniem samochodów. Wraz z rozbudowaniem zakresu usług, firma rozszerzyła zasięg swoich działań na rynek nie tylko polski, ale również europejski. Pasja pracowników Lion Team pozwala na współpracę w przyjemnej atmosferze i budowę trwałych relacji z Klientami, co pozwala tworzyć prawdziwą wizję sukcesu działań reklamowych dla każdego przedsiębiorstwa.

DAKAR TOYOTA RZESZÓW

Od początku istnienia Autoryzowanej Stacji Sprzedaży i Obsługi Samochodów TOYOTA głównym celem jest zapewnienie naszym Klientom najwyższych standardów obsługi. Oferujemy sprzedaż samochodów nowych i używanych, serwis mechaniczny i blacharsko-lakierniczy oraz sprzedaż oryginalnych części i akcesoriów. Na miejscu oferujemy również pełen zakres usług finansowych związanych z zakupem i eksploatacją samochodu – firmowany przez Toyotę kredyt i leasing oraz ubezpieczenia oferowane przez naszych partnerów (Alianz, Hestię i PZU). Całkowita Satysfakcja Klienta – to motto, którym się kierujemy.

Garden One

Garden One jest to firma zajmująca się architekturą, aranżacją i projektowaniem ogrodów od 2005 r. Siedziba firmy oraz szkółka roślin ozdobnych znajduje się w Kolbuszowej Górnej, obok ceramiki Winerberger. Działamy na terenie całego Podkarpacia, w szczególności w Rzeszowie, Mielcu, Tarnobrzegu, Kolbuszowej i okolicznych miejscowościach. Pragniemy, aby wykonywane przez nas projekty i ich realizacja była na jak najwyższym poziomie. Oferta dostosowana jest do potrzeb naszych Klientów. Stawiamy na ciągły rozwój naszej firmy, bierzemy udział w wysokiej jakości szkoleniach, jako jedyni w Polsce sprowadzamy rośliny z Japonii. Pragniemy zaprosić Państwa do współpracy z firmą Garden One, która przyniesie wiele satysfakcji i pozytywnych doświadczeń. Swoim Klientom oferuje szeroki wachlarz usług związanych z architekturą zieleni m.in:

– projektowanie ogrodów przydomowych,
– projektowanie terenów użyteczności publicznej,
– architektura ogrodowa,
– ogrody feng-shui,
– kompleksowe usługi ogrodnicze,
– obmiary terenu i inwentaryzacje,
– drenaże, odwodnienia i nawodnienia,
– oświetlenia i iluminacje,
– budowa nawierzchni ogrodowych ,
– nasadzanie i kompozycje roślinne,
– zakładanie trawników,
– dekoracje i meble ogrodowe.

Karabela

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe “KARABELA” Sp. z.o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą, powstałą w lutym 1993 r. Obecnie jest jedną z największych firm świadczących usługi outsourcingowe. Jesteśmy postrzegani jako solidny partner o ustabilizowanej pozycji rynkowej. Świadczymy kompleksowe usługi:
ochrony osób i mienia,
instalacji i obsługi systemów zabezpieczeń technicznych,
utrzymania czystości obiektów i terenów zewnętrznych,
konwojowania wartości pieniężnych,
szkoleniowe, cateringowe, wypoczynkowe, rehabilitacyjne i reklamowe
W ciągu 25 lat funkcjonowania stworzyliśmy Grupę Kapitałową KARABELA. Zatrudniamy łącznie ponad 4300 pracowników.

karoliny.pl

Trzy budynki nr 37, 38, 39 przy ulicy Błogosławionej Karoliny w Rzeszowie wykonane w technologii tradycyjnej: stropodach w odwróconym układzie warstw pokryty papą, stropy kondygnacji żelbetowe – wylewane, ściany zewnętrzne z pustaków ceramicznych, schody klatek schodowych i szyby windowe żelbetowe – wylewane, elewacja, docieplenie o grub. 18 cm styropian, stolarka okienna z szybami zespolonymi z trzema uszczelkami, płytki na balkonach z izolacją systemową, wentylacja mechaniczna wywiewna. W mieszkaniach ogrzewanie i ciepła woda dostarczane będzie z sieci cieplnej miejskiej MPEC.
Lokale mieszkalne w stanie wykończeniowym obejmującym: drzwi wejściowe antywłamaniowe, ścianki działowe, instalacje elektryczną, teletechniczną i videodomofonową, instalację wod-kan., instalację C.O. z grzejnikami z głowicami termostatycznymi, tynki cementowo-wapienne kat. III, wylewki, parapety wewnętrzne.

Newborn Plastic

Firma Newborn Plastic z siedzibą w Kolbuszowej swoją aktywność na rynku produkcyjnym rozpoczęła w 2012 roku. Od początku działalności świadczymy usługi w rozwijającej się branży tworzyw sztucznych. Obecnie spółka zajmuje się całym procesem recyklingu, zaczynając od skupu odpadów z tworzyw sztucznych po gotowy produkt którym jest folia i worki śmieciowe. Firma podzielona na kilka sektorów zajmuje się oddzielnymi procesami mycia, granulowania, wyrobu foli oraz worków śmieciowych. Dzięki produkcji własnego regranulatu firma Newborn Plastic ma możliwość sprawdzenia jakości regranulatu produkując folię i badając jej właściwości. Newborn Plastic prowadzi również usługi granulacji i mielenia tworzyw sztucznych oraz skup każdej ilości odpadu z tworzyw sztucznych, przemiałów oraz zlepów. Przetwarzając surowce wtórne firma Newborn Plastic ogranicza wykorzystanie surowców pierwotnych, co przekłada się na ochroną środowiska oraz ochronę naturalnych zasobów. Skupując odpad, a także przetwarzając go redukujemy tony nieprzydatnej już folii, tym samym przyczyniamy się do dbałości o nasze środowisko, tworząc nowy produkt z wykorzystaniem starego. Newborn Plastic stosuje politykę produkcji przyjazną środowisku. Świadczymy usługi zgodne z obowiązującymi standardami jakościowymi, tak by nie wpływały negatywnie na środowisko naturalne. Głównym celem Przedsiębiorstwa jest profesjonalna obsługa dostosowana do potrzeb każdego odbiorcy, za czym idzie zadowolenie klienta, a także umocnienie pozycji na rynku.

Politechnika Rzeszowska

Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza jest publiczną techniczną uczelnią Akademicką stanowiącą część narodowego systemu edukacji i nauki. Prowadzimy kształcenie oraz podejmujemy zadania naukowo – badawcze i rozwojowe zgodnie z potencjałem naukowym kadry w dziedzinach nauki przez nią reprezentowanych oraz zgodnie z uprawnieniami podstawowych jednostek uczelni. Poprzez współpracę z władzami regionalnymi, władzami samorządowymi, przemysłem i środowiskiem kultury doskonalimy programy kształcenia przygotowując absolwentów do aktywnego uczestnictwa w życiu społecznym, gospodarczym i kulturalnym w wymiarze lokalnym i narodowym.

PRO COUNSEL

PRO COUNSEL to polska firma specjalizująca się w produkcji szerokiej gamy wypełniaczy do kabli światłowodowych. Oferujemy niezawodne i wysokiej jakości źródło produktów. Często pracujemy w krótkich terminach realizacji. Stawiamy na obsługę, zaawansowane technologie i innowacje. Naszą misją jest zapewnienie następujących celów:

– oferować wysokiej jakości produkty, usługi i szybką dostawę dla segmentów światłowodów i technologii nadawczych w branży telekomunikacyjnej

– szukanie najlepszych rozwiązań dla wymagań naszych klientów

– skupić się na innowacjach, wiedzy, jasnych celach Sekretem naszego sukcesu zawsze było silne zorientowanie na klienta i systematyczne podejście do ulepszania naszych marek i produktów. Robimy wszystko, aby utrzymywać i ulepszać nasze produkty. Zadowolenie klienta nie jest zachętą. To proces pracy, wynik bycia odpowiedzialnym za wiarę i zaufanie, którym powierzył nam nasz klient.

Raj Tatr

Raj Tatr

Orzeźwiająca, poprawiające samopoczucie, dodające energii na cały dzień, relaksująca, idealna dla ludzi aktywnych, uprawiających sport, wspomagająca pracę całego organizmu krążenia i odporności organizmu

Port lotniczy Rzeszów-Jasionka

Port lotniczy Rzeszów-Jasionka jest międzynarodowym portem lotniczym położonym w województwie podkarpackim, 14 km od centrum Rzeszowa we wsi Jasionka. W 2017 roku z lotniska skorzystało 694 tys. pasażerów, co dało mu 7. miejsce w Polsce pod względem liczby obsłużonych pasażerów. Wśród lotnisk cywilnych w Polsce port w Jasionce posiada drugą (ex aequo z Pyrzowicami) co do długości po stołecznym Lotnisku Chopina drogę startową o wymiarach 3200 × 45 m. Pole wzlotów oraz lotnisko w Jasionce powstały w roku 1941 tuż przed wybuchem wojny sowiecko-niemieckiej. W pobliżu lotniska przebiegają: droga krajowa nr 9, autostrada A4 oraz droga ekspresowa S19. Port lotniczy leży przy drodze wojewódzkiej nr 869 łączącej drogę krajową nr 9 (Rudna Mała) z drogą ekspresową S19 (Jasionka). Między miastem a portem lotniczym kursują autobusy MPK Rzeszów. Przystanek autobusowy znajduje się 50 m przed terminalem pasażerskim, natomiast przystanek w centrum miasta usytuowany jest w bezpośrednim sąsiedztwie dworców PKP Rzeszów Główny i PKS Rzeszów przy ulicy Bardowskiego oraz na Placu Wolności.Atutem lotniska jest duży i monitorowany parking dla samochodów osobowych oraz autobusów liczący 950 miejsc.Jasionka jest korzystnie usytuowana pod względem geograficznym (największa w kraju liczba dni lotnych) i ukształtowania terenu (płaskie podejścia i brak przeszkód naturalnych).

TB Logistics

TB Logistics to firma, która powstała w 2015 r. w Rzeszowie.

Świadczymy usługi transportowe, spedycyjne oraz logistyczne w Polsce oraz całej Europie. Zajmujemy się transportem drobnicowym oraz całopojazdowym.

TB Logistics jest cenionym partnerem na dynamicznie rozwijającym się rynku TSL.

Dla naszych Klientów świadczymy usługi z wykorzystaniem nowoczesnej floty transportowej, doświadczonych pracowników oraz przy zachowaniu jednej z ważniejszych technik zarządzania jakością jaką jest metoda Just in Time.

Wiemy, jak ważny jest czas i zadowolenie odbiorców z dobrze zrealizowanej usługi, ponieważ ma to ogromny wpływ na budowanie pozytywnego wizerunku naszych klientów, którzy powierzają nam towar.

STBU

Jesteśmy jedną z największych spółek działających na polskim rynku brokerskim. Suma składek naszych klientów wynosi ponad 200 mln zł. rocznie. Obsługujemy 500 podmiotów różnych branż, w tym notowanych w indeksie WIG 20 oraz 2 mln polis na życie i zdrowie. Nasz potencjał to 45 brokerów ubezpieczeniowych i reasekuracyjnych, innowacyjne wsparcie IT, a także gwarancje bezpieczeństwa: polisa OC na sumę 15,1 mln EUR, D&O na 5 mln PLN, bezpieczeństwo informacji oraz certyfikat ISO 9001:2015. Spółka STBU Brokerzy Ubezpieczeniowi została założona w 1998 roku przez trójmiejskich specjalistów z dziedziny ubezpieczeń gospodarczych. W pierwszym etapie funkcjonowania naszym priorytetem stało się wypracowywanie innowacyjnych procedur obsługi klienta, rozwój kompetencyjny oraz wdrażanie zaawansowanego wsparcia technologicznego.Bazując na długookresowej strategii działalności sukcesywnie stawaliśmy się jednym z wiodących brokerów ubezpieczeniowych w kraju, przekonując do siebie największe przedsiębiorstwa polskiej gospodarki. Poza standardową ofertą obsługi brokerskiej wyspecjalizowaliśmy się w ochronie ryzyk zarządzania (D&O), ubezpieczeniach morskich, świadczeniu nowoczesnych rozwiązań ochrony inwestycji oraz ubezpieczeń grupowych na życie i zdrowie. Wraz z ideą „Sprawdzonego bezpieczeństwa” będącej konsekwencją rozwijanej strategii rozwoju pomagamy przedsiębiorcom i organizacjom z sukcesem zarządzać ryzykiem ich działalności. Kierujemy się filozofią bazującą na odejściu od stereotypów i kreatywnym zastosowaniu nowoczesnych narzędzi pozwalającą na efektywne podniesienie jakości i standardów bezpieczeństwa naszych klientów.