WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Sukces zawodników Stali Rzeszów U-13 w Reprezentacji Podkarpacia

niedziela, 16/05/2021

Reprezentacja Podkarpacia U-13 dostała się do Finałów Mistrzostw Polski, gdzie wystąpi 8 najlepszych zespołów w kraju. W Reprezentacji Podkarpacia znalazło się ośmiu zawodników z Akademii Piłkarskiej Stali Rzeszów.

Reprezentacja Podkarpacia U-13, podobnie jak Reprezentacja U-14 udała się 12 maja do Lublińca w województwie śląskim, aby rozegrać spotkanie z Reprezentacją Śląskiego ZPN. Kadra z Podkarpacia dzięki dobrej postawie w meczu z Reprezentacją Śląskiego ZPN wywalczyła sobie awans do Finałów Mistrzostw Polski, gdzie zmierzy się z 8 najlepszymi zespołami w kraju. Wśród kadry Podkarpacia znalazło się ośmiu zawodników z Akademii Piłkarskiej Stali Rzeszów. Już za dwa tygodnie Reprezentacja Podkarpacia zmierzy się z kadrą z województwa małopolskiego, zanim wyruszy na Finały Mistrzostw Polski.

– Bardzo się cieszę, zwłaszcza że podobnie jak w roczniku 2007 trzon kadry stanowią nasi zawodnicy. Kibicuje pozostałym chłopakom i mam nadzieję, że w ostatnich tygodniach ligi, poprzez dobre występy i dobrą formę dołączą do kadry i pojadą walczyć o zwycięstwo – powiedział Maciej Seroka, trener Stali Rzeszów U-13.

Zawodnicy rocznika U-13 powołani ze Stali Rzeszów to Karol Delikat, Jakub Koszuliński, Jakub Kaczówka, Hubert Kędziora, Miłosz Stolarski, Mateusz Leniart, Fabian Blejwas oraz Sebastian Mazgaj.

U-13

Śląski ZPN – Podkarpacki ZPN 1-2

Bramki dla kadry Podkarpacia: 2x Jakub Koszuliński (Stal Rzeszów)

Najnowsze aktualności