WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Ostatni dzień Stali Rzeszów U-9 na turnieju Stal Rzeszów Steel Cup w Zakopanem

poniedziałek, 14/06/2021

Wczoraj drużyna Stali Rzeszów U-9 zakończyła zmagania w turnieju Stal Rzeszów Steel Cup w Zakopanem, zajmując ostatecznie 17. miejsce.

– W trzecim dniu rozgrywamy trzy mecze z GKS Jastrzębie, Gol Brodnica oraz Górnikiem Łęczna. Patrząc całościowo na turniej była to wielka przygoda dla naszych zawodników oraz ogromny bagaż nowych doświadczeń. Musieliśmy się adaptować do co chwilę się zmieniających warunków. Również dla nas, trenerów takie wydarzenie jest pewną lekcją z której na pewno wyciągniemy wnioski. Wielkie brawa dla małych piłkarzy za walkę do samego końca. Dziękujemy kibicom za doping przez cały turniej – powiedział Radosław Gromala, trener Stali Rzeszów U-9.

fot. Stal Rzeszów Steel Cup

Kadra Stali Rzeszów U-9 w Zakopanem: Oskar Dworak, Bartek Kloc, Jan Pas, Szymon Pasterski, Michał Baran, Mikołaj Baran, Ignacy Magdoń, Wiktor Proksa, Tymon Szary, Karol Luboch, Norbert Wolan

W turnieju udział wzięli zawodnicy uczestniczący w projekcie “Talent”, którzy regularnie uczestniczą w treningach Akademii Piłkarskiej Stali Rzeszów. Więcej o projekcie pisaliśmy tutaj.

Zapis transmisji meczów NA ŻYWO z turnieju tutaj.

Zapis tabeli live z wynikami tutaj.

Zdjęcia młodych Stalowców z ostatniego dnia turnieju Stal Rzeszów Steel Cup poniżej.

Najnowsze aktualności