WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

#GrałaAkademia – 8.03 – 10.03

środa, 13/03/2024

Stal II Rzeszów

IV liga podkarpacka
Stal II Rzeszów – Lechia Sędziszów Małopolski 0-0

Skład: Raciniewski – Augustyn, Dubiel (59′ Zych), Kądziołka, Paśko, Piątek (73′ Bartkowiak), Plichta, Postupalskyi (59′ Koptyński), Sadłocha (46′ Koczera), Salamon (46′ Musik), Synoś.

Stal Rzeszów U-19

Liga makroregionalna U-19
Stal Rzeszów – Górnik Łęczna 2-1

Bramki dla Stali: Nilipiński, Oskierko.

Skład: Chrapusta – Fryc, Mazur, Kliś – Rak (70′ Wyrwas), Kucharski, Jaślar, Sobierajski (45′ Piwnicki)- Serwiński (88′ Siara), Nilipiński (82′ Tarkowski), Gołda (65′ Oskierko).

Stal Rzeszów U-17

CLJ U-17
Stal Rzeszów – Escola Varsovia 3-4 (3-1)

Bramki dla Stali: Kaczówka (dwie), Kucharski.

Skład: Nowak – Urbaniak (Cynk), Blejwas, Zieja (Górniak), Sonntag – Leniart. M, Brzęk (Leniart. H), Węgrzyn – Majkut (Polak), Kaczówka (Tokar), Kucharski (Kobosz).

Stal Rzeszów U-15

CLJ U-15
Wisła Kraków – Stal Rzeszów 0-3

Bramki dla Stali: Kubal, Opyd, Lizak.

Skład: Chrapusta – Groń, Cecuła, Dudczak, Siekaniec, Skubel, Dobruk, Kubal, Perduta, Opyd, Lizak oraz Czerniewicz, Jeleniewski, Jakubek, Jagiełowicz, Dolata, Gołacki, Gut-Misiaga.

Stal Rzeszów U-14/U-15

Stal Rzeszów – Beniaminek Krosno 3-0
Bramki dla Stali: Gołacki, Jakubek, Czerniewicz (rzut karny).

Skład: Czerniewicz – Jagiełowicz, Dudczak, Jeleniewski, Szarek – Krakowiak, Jakubek, Sałasiński – Dolata, Gołacki, Gałka oraz Szczygieł, Niemczyk, Własinowicz, Kazak, Mendryk, Kostek, Boratyn.

Stal Rzeszów U-14

Stal Rzeszów – SMS Rzeszów U-15 4-0
Bramki dla Stali: Żebrakowski, Kozak, Boratyn, Szczygieł.

Skład: Łoboda – Poczekajło, Szarek, Mazur, Szczygieł – Własinowicz, Mendryk, Kazak – Boratyn, Kostek, Żebrakowski oraz Bydler, Niemczyk, Sałasiński, Śmigiel.

Stal Rzeszów U-13

Stal Rzeszów U-13 zajęła 2. miejsce w Turnieju Top Elite w Nowinach! Nasi zawodnicy stanęli na drugim stopniu podium w zawodach, w których brały udział najlepsze akademie piłkarskie w Polsce!

Trener Tomasz Patryn: -„Całej drużynie i każdemu zawodnikowi z osobna należą się brawa za ogrom pracy, jaką wykonali w ostatnim okresie – zarówno na boisku, jak i poza nim. Mierzenie się z topowymi akademiami w kraju i każda minuta spędzona na boisku z tak wymagającymi rywalami to świetna okazja na weryfikację miejsca, w jakim się znajdujemy oraz obranego kierunku”.

Skład: Żakowicz, Rak, Witkowski, Klepacki, Brożyna, Nowak, Piątkowski. Orłowski, Matuszek, Czerwonka, Papierz, Wojnar, Pisarek, Zaręba, Jurewicz, Marczak, Mierzejewski.

Więcej o turnieju

Stal Rzeszów U-12

Stal Rzeszów – Stal Łańcut U-13 5-5
Bramki dla Stali: Początek (trzy), Kloc, Krutysz.

Skład: Dworak, Pasterski, Proksa, Latuszek, Baran, Kloc, Fąfrowicz, Krutysz, Początek, Cichecki, Pas.

Stal Rzeszów U-9/U-10

Trener Bartosz Złamaniec: –„Kolejny mecz kontrolny naszych drużyn. Na czterech boiskach jednocześnie mogliśmy sprawdzić się na tle bardzo wymagającego przeciwnika. Ponad 100 minut gry dla zawodników na wysokim poziomie z pewnością są wartością dodaną. Sobotnia gra kontrolna pokazała nam dużo pozytywów, ale również wskazała aspekty, które z tak wymagającym rywalem nie funkcjonują na odpowiednim poziomie. Dziękujemy za przyjazd Hutnikowi i do zobaczenia.”

Skład U-9: Wlezień, Rzepa, Zygmunt, Kulig, Pas, Krupa, Piękniewski, Kot, Radomski, Łuczak, Dziedzic, Ziemba.

Skład U-10: Brożyna, Krzan, Szenk, Kuźniar, Maciejewski, Stachurski, Trzyna, Wania, Ziemniak, Makarski, Śnieżek, Liwocz, Kobos, Gałusza, Sobaszek, Ziemba, Koltok, Kobyłecki.

Stal Rzeszów U-9

Trener Sławomir Grzegorzek:„W sobotę i w niedzielę braliśmy udziału w turnieju w Krośnie. Pierwszy dzień, czyli rozgrywki grupowe, wygraliśmy z bilansem +28 bramek. Drugi dzień, w którym rywalizowaliśmy już w fazie pucharowej, zakończyliśmy tuż za podium. W większości meczów pokazaliśmy się jako drużyna prowadząca grę, odważna, otwierająca grę krótkimi podaniami lub dryblingiem. W kluczowych momentach turnieju nie potrafiliśmy wykorzystać swoich szans. Turniej był dla nas udany, lecz kończymy go jednak z niedosytem. W najlepszej siódemce turnieju znalazł się nasz zawodnik Lukjan Hrunyk.”

Skład: Gałkowski, Janik, Hrunyk, Ania Pytko, Małysa, Szwed, Kustra, Urban, Rozmus, Kulpa, Pilut-Drob, Hus.

Dziewczyny U-13

Trenerka Daria Krzemińska:„Najstarsza grupa naszej sekcji dziewczyn rywalizowała w sobotę ze Stalą Łańcut, Gromem Mogielnica oraz Resovią w turnieju Fulsport. Z meczu na mecz można było zauważyć, że procentuje nasze doświadczenia z piłką halową, które zebrałyśmy w ostatnich tygodniach – przeprowadzałyśmy coraz więcej składnych akcji na połowie przeciwnika oraz tworzyłyśmy ciekawe akcje bramkowe. Bardzo cieszy mnie fakt, że obserwując to, co dzieje się na boisku, potrafimy wyczuć moment, kiedy warto wybrać krótkie otwarcie gry, a kiedy lepiej wprowadzić piłkę dalszym podaniem. W większości meczów zawodziła nas skuteczność, nad którą mocno pracujemy na treningach”.

Skład: Karnasiewicz, Wania, Pawlarczyk, Kruczek, Burzyńska, Dejnaka.

Dziewczyny U-11/U-13

Trenerka Daria Krzemińska:„10 marca brałyśmy udział w grach sparingowych zorganizowanych przez Stal Stalowa Wola z okazji Dnia Kobiet. Dziewczyny rywalizowały w dwóch kategoriach z drużynami ze Stalowej Woli, Zaleszan oraz Rudnika nad Sanem”.

Skład U-11: Daniel, Deręgowska, Chrobak, Owska, Dudzic, Łańska, Rutka, Pietrusa, Krupa.
Skład U-13: Karnasiewicz, Kruczek, Pawlarczyk, Dejnaka, Błeżejowska, Burzyńska.

Dziewczyny U-12

Trener Artur Sienkiewicz:„Kolejne weekendowe granie, które dostarczyło dawkę emocji oraz doświadczenia. Każda minuta spędzona na boisku pokazała, że najważniejsze jest zaangażowanie oraz skupienie się na celu, czego czasem brakuje. Dziękujemy chłopcom z Ziomków Rzeszów, że skorzystali z naszego zaproszenia. Z niecierpliwością czekam na kolejną możliwość rywalizacji”.

Skład Dziewczyny U-12: Bogonos, Łańska, Nazimek, Deręgowska, Daniel, Orządała, Cygan, Motyka, Rzepka, Szepiczak, Kuczmenda, Sycz.

Dziewczyny U-8

Trenerka Daria Krzemińska: –„Dziewczyny od samego początku turnieju wykazywały się zaangażowaniem, pokazując swoje umiejętności na tle grup chłopięcych. Każda z nich zaprezentowała pewność siebie w pojedynkach 1 na 1 oraz jako drużyna konsekwentnie stwarzały sobie coraz więcej sytuacji bramkowych w każdym kolejnym meczu. Indywidualnie wyróżniona została Alicja Osowska.”

Skład: Rut, Szenk, Osowska, Gmyrek, Stasiak, Rzepka.

Najnowsze aktualności