WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Stal Rzeszów U-13 zajęła 2. miejsce w Turnieju Top Elite w Nowinach!

poniedziałek, 11/03/2024

Stal Rzeszów U-13 zajęła 2. miejsce w Turnieju Top Elite w Nowinach! Nasi zawodnicy stanęli na drugim stopniu podium w zawodach, w których brały udział najlepsze akademie piłkarskie w Polsce.

Trener Tomasz Patryn: „Kolejny raz wzięliśmy udział w świetnie zorganizowanym turnieju Top Elite, który tym razem odbywał się w Nowinach k. Kielc. W fazie grupowej zaliczyliśmy 5 zwycięstw oraz jeden remis, co dało nam pierwsze miejsce i awans do półfinału, w którym trafiliśmy na bardzo dobry zespół Zagłębia Lubin. Bardzo dobre wejście w mecz, solidna postawa i koncentracja przez całe spotkanie półfinałowe dały nam zwycięstwo 3-1, dzięki czemu zameldowaliśmy się w finale.

Trener Tomasz Patryn:Finał z Pogonią Szczecin to bardzo wyrównany mecz z walką o każdy metr boiska. Ostatecznie w ostatniej minucie to zespół Pogoni strzelił bramkę i tym razem Puchar za 1. miejsce wędruje do Szczecina. Całej drużynie i każdemu zawodnikowi z osobna należą się brawa za ogrom pracy, jaką wykonali w ostatnim okresie – zarówno na boisku, jak i poza nim. Mierzenie się z topowymi akademiami w kraju i każda minuta spędzona na boisku z tak wymagającymi rywalami to świetna okazja na weryfikację miejsca, w jakim się znajdujemy oraz obranego kierunku.

Skład: Żakowicz, Rak, Witkowski, Klepacki, Brożyna, Nowak, Piątkowski. Orłowski, Matuszek, Czerwonka, Papierz, Wojnar, Pisarek, Zaręba, Jurewicz, Marczak, Mierzejewski.

FAZA GRUPOWA:

Stal Rzeszów – Zagłębie Sosnowiec 4-1
Bramki dla Stali: Witkowski (dwie), Klepacki, Piątkowski.

Stal Rzeszów – KKP Korona Kielce 4-2
Bramki dla Stali: Nowak, Klepacki (dwie), Witkowski.

Stal Rzeszów – Sandecja Nowy Sącz 3-3
Bramki dla Stali: Nowak, Witkowski, Klepacki.

Stal Rzeszów – Śląsk Wrocław 2-0
Bramki dla Stali: Klepacki (dwie)

Stal Rzeszów – Widzew Łódź 2-0
Bramki dla Stali: Brożyna, Klepacki.

Stal Rzeszów – Wisła Kraków 2-0
Bramki dla Stali: Orłowski, Klepacki.

PÓŁFINAŁ

Stal Rzeszów – Zagłębie Lubin 3-1
Bramki dla Stali: Klepacki (trzy)

FINAŁ

Stal Rzeszów – Pogoń Szczecin 0-1

Najnowsze aktualności