Strug Tyczyn - Stal II Rzeszów, 2021-04-21 fot. K.Krupa

Zwycięstwo ze Strugiem Tyczyn otwiera nowy rozdział rezerw

sobota, 14/08/2021

Rezerwy Stali Rzeszów mają w tym sezonie ambitny cel – chcą wywalczyć awans do IV ligi podkarpackiej. Tym samym wczorajszym spotkaniem ze Strugiem Tyczyn otworzyły nowy sezon i nowy rozdział. Biało-niebiescy wzmocnieni doświadczeniem Sławomira Szeligi, Damiana Kostkowskiego czy Dariusz Jareckiego zdołali wygrać ze Strugiem Tyczyn 3-1 w ramach pierwszej kolejki ligi okręgowej. Wynik spotkania na 4. minuty przed przerwą otworzył Damian Kostkowski. Po zmianie stron bramkę dołożył Dariusz Jarecki, a chwilę potem Nikodem Skoczylas. Jedyna bramka dla zespołu gospodarzy padła po samobójczym trafieniu Maksymiliana Suknarowskiego. Tym samym rezerwy dopisały sobie trzy punkty do ligowej tabeli.

Strug Tyczyn – Stal II Rzeszów 1-3 (1-0)

Bramki: Damian Kostkowski (41′), Dariusz Jarecki (58′), Nikodem Skoczylas (65′) – Maksymilian Suknarowski (88′)

Stal II Rzeszów: Kacper Ważny – Maksymilian Suknarowski, Damian Kostkowski, Kacper Cząba, Maciej Gielar – Sławomir Szeliga, Szymon Mazur, Emilie Jonathan Engamba, Dariusz Jarecki – Nikodem Skoczylas, Kamil Kabaciński (73′ Patryk Stulin)

Strug Tyczyn: Kamil Kowal – Sławomir Smagacz, Patryk Rzońca, Marek Pączek, Łukasz Janik, Kamil Drob, Konrad Zabawa (70′ Jakub Ślączka), Kamil Żuczek (70′ Jakub Witkowski), Krzysztof Domino, Adrian Wrona (61′ Jakub Pluta), Kacper Bomba (70′ Dominik Ferenc)

Żółte kartki: Damian Kostkowski (45′), Maksymilian Suknarowski (54′) – Marek Pączek (46′)