WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Zawodnicy Akademii Piłkarskiej Stali Rzeszów powołani do kadr podokręgu i województwa

poniedziałek, 26/04/2021

Zawodnicy Akademii Piłkarskiej Stali Rzeszów zostali powołani do kadr podokręgu Rzeszów oraz województwa podkarpackiego. Wyróżnieni zostali zawodnicy z rocznika 2009 (U-12) oraz 2007 (U-14) i 2008 (U-13).

Na zgrupowanie kadry podokręgu Rzeszów, które odbędzie się 1 maja w Sanoku, zostali powołani Igor Jakubek, Nataniel Kulig, Gabriel Śmigiel. – Cieszy fakt powołania naszych zawodników. Liczymy, że ich dobra gra na turnieju zaowocuje szerszymi powołaniami dla zawodników naszej Akademii – powiedział trener Paweł Tomkiewicz, opiekun rocznika 2009.

Z kolei do kadry województwa podkarpackiego na mecze eliminacji do Mistrzostw Polski zostali powołani: Miłosz Stolarski, Jakub Koszuliński, Jakub Kaczówka, Fabian Blejwas, Sebastian Kula, Szymon Polak, Sebastian Mazgaj i Mateusz Leniart (rocznik 2008) oraz Kamil Bartkowiak, Kacper Kasza, Kacper Gołda, Łukasz Piwnicki, Michał Synoś, Oliwier Urbaniak, Szymon Serwiński, Franciszek Kania, Evan Dworak i Patryk Mazur (rocznik 2007). Mecze kadry obu roczników z reprezentacjami opolskiego ZPN odbędą się jutro. Rocznik 2008 zagra o 10:00, natomiast rocznik 2007 o 12:00.

Nasi zawodnicy po czasie przerwy treningowej spowodowanej lockdownem ruszyli z kopyta. Po weekendowej kolejce ligowej, już jutro czekają ich mecze na najwyższym poziomie. Chłopcy reprezentując nasze województwo zmierzą się z Reprezentacją województwa opolskiego w ramach eliminacji do Mistrzostw Polski. Jako Klub jesteśmy bardzo zadowoleni, że coraz większa liczba naszych zawodników ma okazje reprezentować nie tylko barwy naszej Akademii, ale również całego województwa. Chłopcom życzymy dobrego występu i udanej zabawy! – powiedział trener Tomasz Patryn.

Najnowsze aktualności