CLJ Stal Rzeszów U17 - Hutnik Kraków U17, 20-03-2021, fot. K.Krupa

WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Zawężenie współpracy z klubami partnerskimi

środa, 19/05/2021

Akademia Piłkarska Stali Rzeszów zawęziła współpracę z trzema klubami partnerskimi – Orlikiem Przemyśl, UKS FA Lubaczów oraz AP Perfect Przeworsk. Trenerzy wszystkich klubów wzięli udział w szkoleniu, gdzie dyskutowali i wymieniali się doświadczeniem z zakresu szkolenia. Wszystkie kluby partnerskie otrzymały także bilety na spotkania Stali Rzeszów w eWinner II lidze.

– Bardzo się cieszymy, że po okresie lockdownu mieliśmy okazję znów spotkać się z trenerami. Spotkaliśmy się z trenerami szkółek, z którymi w tym momencie podejmujemy najwięcej działań i też te szkółki są najbardziej zaangażowane we współpracę z nami. Już pojawiły się kolejne plany oraz pola, w których możemy podjąć wspólne działania i w najbliższym czasie będziemy je realizować. Oczywiście dziękujemy prelegentom i osobom, które pomogły przeprowadzić tę konferencję – powiedział Maciej Seroka, trener Akademii Piłkarskiej Stali Rzeszów.

– Tematy poruszone na szkoleniu możemy wykorzystać jak najbardziej w naszym procesie szkolenia, co na pewno przyczyni się do wzrostu jakości naszych zajęć. Dzięki temu, że szkolenie przebierało formę luźnej rozmowy, było okazją do wymiany doświadczeń i poglądów między uczestnikami szkolenia. Na pewno dyskusje, które pojawiły się w trakcie szkolenia, skłoniły nas do refleksji podejmowanych działań w naszym szkoleniu w UKS FA Lubaczów – dodał Bartosz Grudowski, trener Football Academy Lubaczów.

Najnowsze aktualności