KLUBY PARTNERSKIE

Wólczanka bez punktów w pierwszym spotkaniu ligowym

sobota, 07/08/2021

Wólczanka Wólka Pełkińska zmagania w III lidze grupie 4 rozpoczęła od domowej porażki. Podopieczni trenera Marcina Wołowca w pierwszym spotkaniu ligowym przegrali z Podhalem Nowy Targ 1-2. Goście objęli prowadzenie w 28. minucie spotkania i dowieźli rezultat do końca pierwszej połowy. Po przerwie Wólczanka szybko doprowadziła do remisu. Bramkę na 1-1 w 47. minucie zdobył wypożyczony ze Stali Rzeszów – Daniel Pawłowski, ale jeszcze przed końcowym gwizdkiem goście zdołali strzelić bramkę na 2-1. Wólczanka o pierwsze ligowe punkty będzie mogła powalczyć w sobotę 14 sierpnia o godzinie 17:00 z Chełmianką Chełm.

Wólczanka Wólka Pełkińska – NKP Podhale Nowy Targ 1-2 (0-1)

Bramki: Daniel Pawłowski (47′) – Adrian Szynka (28′), Patryk Serafin (75′)

Wólczanka Wólka Pełkińska: Bartosz Wierzchowski – Dawid Wach, Daniel Pawłowski, Adrian Skrzyniak, Piotr Łazarz – Jan Peda (53′ Jakub Skupień), Mateusz Podstolak, Adrian Soboń, Kacper Myszogląd (86′ Przemysław Czado) – Jakub Lorek (86′ Arkadiusz Baran), Krzysztof Pietluch (70′ Rafał Dusiło)

NKP Podhale Nowy Targ: Jakub Rędzio – Patryk Kapuściński, Olaf Nowak, Lukas Bielak, Łukasz Furtak (46′ Maciej Tonia), Adrian Szynka (54′ Jakub Burnat), Mateusz Mianowany, Juliusz Molis (54′ Olivier Janso), Jakub Kowalski, Przemysław Lech (54′ Patryk Serafin), Grzegorz Płatek (75′)

Żółte kartki: Patryk Kapuściński (43′) – Patryk Serafin (69′) – Dawid Wach (79′)

Sędzia: Michał Wasil (Lublin)