FILMY

Uczniowie SMS Stal Rzeszów wzięli udział w projekcie „Idziemy w biznes!”

czwartek, 04/11/2021

W ramach upowszechniania rezultatów projektu pod nazwąIdziemy w biznes! w ramach Ponadnarodowej mobilności uczniów, prezentujemy film podsumowujący działania w projekcie, w którym wzięli udział uczniowie SMS Stal Rzeszów.

– Kończymy dzisiaj szósty dzień naszej Ponadnarodowej mobilności uczniów w projekcie „Idziemy w biznes!”. Dwie grupy uczniów po 16 osób wraz z opiekunami brało udział w działaniach merytorycznych, mających na celu podniesieniu kompetencji matematycznych, kompetencji uczenia się, komunikacji w języku obcym oraz pokazania im swojej drogi zawodowej, a także drogi na przyszłość.

„Uczniowie wspólnie ze swoimi rówieśnikami z niemieckiej szkoły tworzyli biznesplany. Jedna tworzyła biznesplany, „zakładała” własne firmy, a druga grupa zajęła się przygotowaniem się i wybraniem zawódu i swojej ściężki kariery, w której kiedyś chcieliby pracować. Tworzyli również własne CV i przeprowadzali symulację rozmowy kwalifikacyjnej. Cały projekt został sfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach programu Power”

Monika Kozdraś Grzesik – Wicedyrektor SMS Stal Rzeszów

Najnowsze aktualności