WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

U-17: Biało-niebiescy na turnieju w Austrii!

sobota, 13/08/2022

Podczas gdy w Polsce zawodnicy trenera Bartosza Stępnia inaugurują sezon Centralnej Ligi Juniorów U-17, to część kadry tego zespołu wybrała się wraz z trenerem Karolem Wójcikiem i Jakubem Deszczką na jednodniowy turniej do Austrii na zaproszenie Akademie Steiermark Sturm Graz.

Część zawodników Akademii Piłkarskiej Stal Rzeszów wyjechała w piątek rano do Austrii na jednodniowy turniej dla zawodników z rocznika 2007, w którym weźmie udział dziesięć zespołów – między innymi z Austrii, Włoch czy Niemiec, które zostały podzielone na dwie grupy. Zawodnicy prowadzeni przez trenera Karola Wójcika oraz Jakuba Deszczkę trafili do grupy B – zagrają z Admira Wacker (10:15), SK Rapid Wien (12:30), WAC (13:30) oraz Slovan Bratislava (14:35). Spotkania będą trwały dokładnie 25 minut, a mecze będą rozgrywane na pełnowymiarowym boisku. Po rozegraniu fazy grupowej, w zależności od zajętego miejsca w grupie, drużyny zagrają w finałach turnieju.

GRUPA A: Akademie Steiermark Sturm Graz, NK Maribor, FC Union Berlin, Gak Juniors 1902, Udinese Calcio

GRUPA B: WAC, Stal Rzeszów, Admira Wacker, SK Rapid Wien, Slovan Bratislava

KADRA TURNIEJOWA STALI RZESZÓW: Nikodem Proczek, Maciej Janicki – Karol Stopa, Wiktor Hatalski, Maciej Cynk, Mateusz Surmiak, Szymon Pukała, Igor Majkut, Maksymilian Kaczor, Maciej Kajzer, Szymon Serwiński, Mateusz Adamski, Franciszek Kania, Daniel Jurkiewicz, Jakub Sadowski, Kamil Koczera

Najnowsze aktualności