C2 A - Baraż - Garbarnia Kraków - Stal Rzeszów, 26-06-2021, fot. K.Krupa

WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

U-15: Zwycięstwo w meczu kontrolnym z GKS-em Katowice

sobota, 24/07/2021

Drużyna Stali Rzeszów U-15 rozpoczęła przygotowania do nadchodzącego sezonu treningiem 17 lipca na Hetmańskiej 69. Dzisiaj zespół wyjechał na 6-dniowy obóz do Rytra, a po drodze na stadionie w Nowym Sączu zmierzył się w meczu sparingowym z GKS-em Katowice. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Stali 2-0. Bramki dla biało-niebieskich zdobył Kacper Fusiarz i Igor Majkut.

C2 A - Baraż - Garbarnia Kraków - Stal Rzeszów, 26-06-2021, fot. K.Krupa
fot. Krzysztof Krupa

Dzisiaj drużyna Stali Rzeszów U-15 wyjechała na 6-dniowy obóz do Rytra w województwie małopolskim, który ma ich przygotować do nadchodzącego sezonu. Na obozie ze względu na powołanie na Letnią Akademię Młodych Orłów w Wałbrzychu i zgrupowanie Talent Pro w Opalenicy zabraknie pięciu zawodników. Są nimi Kamil Bartkowiak, Oliwier Urbaniak, Kacper Plichta, Patryk Mazur oraz Kacper Gołda. Wszyscy zawodnicy wrócą do treningów i przygotowań z drużyną w późniejszym terminie. W kadrze na obóz znalazło się 28 zawodników. W drodze na obóz drużyna zatrzymała się na stadionie w Nowym Sączu, by zmierzyć się w meczu kontrolnym z GKS-em Katowice o godzinie 12:00.

C2 A - Baraż - Garbarnia Kraków - Stal Rzeszów, 26-06-2021, fot. K.Krupa
fot. Krzysztof Krupa

– Po krótkiej przerwie wracamy do przygotowań do nadchodzącego sezonu w Centralnej Lidze Juniorów. W dzisiejszym sparingu w Starym Sączu okazję do pokazania się na boisku mieli wszyscy chłopcy, nie licząc trzech przebywających na LAMO (Letniej Akademii Młodych Orłów – przyp. red.) oraz dwóch na Talent Pro. Cieszy nas postawa naszej drużyny, która pomimo bardzo dużej ilości zmian w trakcie gry utrzymywała dobry poziom i tempo gry, stwarzając kilka dogodnych sytuacji do strzelenia bramek. Teraz czeka nas 6-dniowy obóz w Rytrze

– powiedział Krzysztof Hus, trener Stali Rzeszów U-15.

Stal Rzeszów – GKS Katowice 2-0

1-0 Kacper Fusiarz

2-0 Igor Majkut

Najnowsze aktualności