WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

U-14: Zwycięstwo w pierwszym spotkaniu barażowym o CLJ U-15!

sobota, 26/06/2021

W rozpoczętym dzisiaj o godzinie 12:00 spotkaniu w Krakowie zespół Stali Rzeszów U-14 pewnie zwyciężył z zespołem Garbarni Kraków 11-0 w pierwszym spotkaniu barażowym o Centralną Ligę Juniorów, tym samym stawiając duży krok w stronę awansu.

Spotkanie dla młodych Stalowców rozpoczęło się fenomenalnie, bowiem już w 6. minucie bramkę na 1-0 zdobył Szymon Serwiński, otwierając wynik meczu. Niestety kilka minut później spotkanie zostało wstrzymane na jakiś czas ze względu na mocne opady deszczu i burzę.

Oba zespoły na boisko wróciły po krótkiej przerwie i wznowiono spotkanie. Bramkę na 2-0 zdobył Patryk Mazur, a później kolejne trafienia dołożyli Kacper Gołda i Evan Dworak. Do przerwy biało-niebiescy prowadzili 4-0. Po przerwie trafienia dołożył Kacper Gołda, Kacper Kasza, Maciej Cynk (2x), Antoni Małecki (2x) i Igor Majkut.

Zwycięstwo w tym spotkaniu znacząco przybliża zespół do awansu. Gratulacje dla całej drużyny i sztabu szkoleniowego!

C2 A - Baraż - Garbarnia Kraków - Stal Rzeszów, 26-06-2021, fot. K.Krupa

Spotkanie rewanżowe zostanie rozegrane w najbliższą środę 30 czerwca o godzinie 15:00 na boisku bocznym przy Hetmańskiej 69. Zapraszamy!