Stal Rzeszów U12 E – Stal Łańcut

WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

U-13: Zwycięstwo w pierwszym meczu kontrolnym

poniedziałek, 19/07/2021

Drużyna Stali Rzeszów U-13 rozpoczęła przygotowania do nadchodzącego sezonu ligowego po przerwie wakacyjnej. W pierwszym meczu kontrolnym z Karpatami Krosno drużyna prowadzona przez trenera Pawła Tomkiewicza zwyciężyła 2-1.

Stal Rzeszów U12 E – Stal Łańcut
fot. Krzysztof Krupa

Młodzi Stalowcy z zespołu U-13 swoje przygotowania rozpoczęli w środę 14 lipca od treningu na boisku bocznym przy Hetmańskiej 69. Dwa dni później – 16 lipca wybrali się na obóz przygotowawczy do Leska wraz z zespołem z rocznika 2010, gdzie przebywać będą do środy 21 lipca. Wczoraj zespół rozegrał pierwszy mecz kontrolny na obozie z Karpatami Krosno, który zakończył się zwycięstwem biało-niebieskich 2-1. Bramki dla Stali zdobywał Nikodem Jastrząb oraz Oskar Tomczuk. Drużynę czekają jeszcze dwa kolejne sparingi – w środę oraz sobotę.

Stal Rzeszów U12 E – Stal Łańcut
fot. Krzysztof Krupa

– Był to nasz pierwszy sparing po przerwie wakacyjnej. Zmiana systemu gry na początku sprawiła chłopakom niemałe problemy, zwłaszcza że nie trenowaliśmy elementów zespołowych, a tylko indywidualne i grupowe. Uważam, że zmiana, którą wprowadzamy, będzie służyła rozwojowi indywidualnemu chłopaków, a każdy z nich musi się dostosować do nowych warunków. Karpaty sprawiły nam duże problemy na początku spotkania, ale w dłuższej perspektywie to my stawaliśmy się stroną dominującą. Dziękujemy Karpatom za przyjazd i do zobaczenia w lidze. My trenujemy dalej, bo już wkrótce czekają nas kolejne sparingi – powiedział Paweł Tomkiewicz, trener Stali Rzeszów U-13.

Stal Rzeszów – Karpaty Krosno 2-1

1-0 Nikodem Jastrząb (asysta: Kamil Sieczkowski)

2-1 Oskar Tomczuk

Najnowsze aktualności