Stal Rzeszów U12 E – Stal Łańcut

WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

U-13: Wysokie zwycięstwo w meczu kontrolnym

środa, 21/07/2021

Zespół Stali Rzeszów U-13 rozegrał kolejny mecz kontrolny przed nadchodzącym sezonem. Przeciwnikiem drużyny trenera Pawła Tomkiewicza był KS Ustrzyki Dolne. Młodzi Stalowcy pewnie zwyciężyli w tym meczu 10-3.

Stal Rzeszów U12 E – Stal Łańcut

Był dla nas kolejny mecz kontrolny przed nadchodzącym sezonem. Rywal był o rok starszy, ale w spotkaniu w drużynie rywala grali też rówieśnicy. Początek meczu nieco przespaliśmy, bo to rywal rozpoczął strzelanie. Nasza drużyna ma w zwyczaju, że jak rusza, to potrafi długo utrzymać jakość na poziomie i tak też było w tym meczu. W ciągu 4. minut strzeliliśmy cztery bramki, co szybko ustawiło nam mecz. Myślę, że ten sparing był podsumowaniem obozu, gdzie pracowaliśmy tam nad konkretnymi działaniami. W mojej ocenie niektórzy zawodnicy nie przyswoili wiedzy w elementarnych umiejętnościach, nad którymi pracowaliśmy cały obóz. Są natomiast jednostki, które chłonęły tę wiedzę i bardzo dobrze wyglądają w rywalizacji z przeciwnikiem – powiedział Paweł Tomkiewicz, trener Stali Rzeszów U-13.

Stal Rzeszów – KS Ustrzyki Dolne 10-3

1-1 Szymon Kazak (asysta: Gabriel Śmigiel), 2-1 Szymon Kazak (asysta: Igor Jakubek), 3-1 Kamil Sieczkowski (asysta: Gabriel Śmigiel), 4-1 Szymon Łuc, 5-1 Filip Tarkowski (asysta: Szymon Kazak), 6-1 Gabriel Śmigiel, 7-3 Mikołaj Bryś (asysta: Wiktor Zieliński), 8-3 Szymon Wojtas, 9-3 Łukasz Jawniak, 10-3 Wiktor Zieliński (asysta: Maciej Samolewicz)

Najnowsze aktualności