Stal Rzeszów U12 E – Stal Łańcut

WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

U-13: Towarzyskie mecze z Rakowem Częstochowa i kadrą województwa świętokrzyskiego

poniedziałek, 02/08/2021

Drużyna Stali Rzeszów U-13 rozegrała kolejne dwa mecze kontrolne w ramach przygotowań do nadchodzącego sezonu ligowego. Zespół trenera Pawła Tomkiewicza zmierzył się z kadrą województwa świętokrzyskiego (2-9) i Rakowem Częstochowa (4-6).

Stal Rzeszów U12 E – Stal Łańcut
fot. Krzysztof Krupa

Stal Rzeszów 2-9 kadra województwa świętokrzyskiego

Bramki dla Stali: Nikodem Jastrząb, Szymon Kazak

Rozegraliśmy mecz, w którym spora ilość naszych zawodników dostała swoją szansę do gry na tle kadry, czyli najlepszych zawodników z województwa świętokrzyskiego. Każdy spędził sporo minut na boisku, więc weryfikacja była jasna. Uważam, że przegraliśmy za dużo pojedynków „jeden na jeden” w obronie. Jakość przeciwnika w tym elemencie była kluczowa. Po raz kolejny widać dużą dysproporcję w naszej grze u poszczególnych zawodników. Kolejny rywal, już w najbliższą niedzielę powiedział Paweł Tomkiewicz, trener Stali Rzeszów U-13.

Stal Rzeszów 4-6 Raków Częstochowa (rocznik 2010)

Bramki dla Stali: Łukasz Jawniak, 3x Szymon Kazak

To spotkanie toczyło się w bardzo dobrym tempie. Uważam, że przeciwnik postawił bardzo duże wymagania pod względem waleczności i zaangażowania w grę defensywną. Jest to dla nas dobra lekcja, jeśli chodzi o poziom, jaki może prezentować młodszy rocznik. Moim zdaniem właśnie przegraliśmy ten mecz charakterem i podejściem. Uważam również, że to dla nas dobra lekcja, jeśli chodzi o intensywność i utrzymanie poziomu zmęczenia, w którym też spisaliśmy się średnio dodał Tomkiewicz.

Najnowsze aktualności