WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

U-12: Stal Rzeszów mistrzem w Młodzieżowych Mistrzostwach Podkarpacia w Futsalu!

piątek, 10/12/2021

Drużyna Stali Rzeszów U-12 zajęła pierwsze miejsce w Młodzieżowych Mistrzostwach Podkarpacia w Futsalu. Podopieczni trenera Tomasza Patryna zakończyli udział w turnieju z bilansem 19-1.

fot. Paweł Dziedzic

Po zajęciu pierwszego miejsca w turnieju eliminacyjnym w Dynowie Stal Rzeszów U-12 wzięła udział w Młodzieżowych Mistrzostwach Podkarpacia w Futsalu na hali w Pilźnie, gdzie ponownie zajęła pierwsze miejsce, a bilans bramkowy młodych zawodników Stali wyniósł 19-1. Kolejne dwa miejsca zajęła Akademia Piłkarska JSRR Jarosław oraz Karpaty MOSiR Krosno. Obie drużyny wraz ze Stalą Rzeszów wzięły udział w rundzie finałowej. Wręczono także nagrody indywidualne, a królem strzelców całego turnieju został zawodnik Stali – Allan Mendryk. W turnieju wzięło udział w sumie 9 drużyn, a na początku turnieju zespoły zostały podzielone na trzy grupy.

– Pomimo tego, że nie trenujemy na hali, chłopcy dobrze poradzili sobie w tych warunkach. Udział turniejach halowych to dla nas świetne uzupełnienie procesu treningowego, bo zawodnicy rozegrali ogromną ilość pojedynków na małej przestrzeni. Bardzo aktywna praca w obronie dała efekt w postaci tylko jednej straconej bramki na 60. minut gry w turnieju. W drużynie widać wolę walki i chęć zwycięstwa, wynikiem czego to już czwarty wygrany z rzędu turniej naszego zespołu. Przed świętami czekają nas jeszcze sparingi z Górnikiem Łęczna oraz kolegami ze Stali Rzeszów 2009 – powiedział Tomasz Patryn, trener Stali Rzeszów U-12.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA TURNIEJU:

1. Akademia Piłkarska Stal Rzeszów

2. Akademia Piłkarska JSRR Jarosław

3. Karpaty MOSiR Krosno 2010

4. MKS DAP Dębica, KS Legion Pilzno, MULKS Pustynia rocznik 2010

7. GKS Majdan Sieniawski, Piłkarskie Nadzieje Mielec, SMS Rzeszów

WYRÓŻNIENIA INDYWIDUALNE:
Król strzelców – Allan Mendryk (Stal Rzeszów)
Najlepszy bramkarz – Nikodem Folta (JSRR Jarosław)
Najlepszy zawodnik – Damian Albrycht (Karpaty Krosno)

Najnowsze aktualności