WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Testy sprawnościowe w Szkole Mistrzostwa Sportowego Stal w Rzeszowie

czwartek, 13/05/2021

W dniach 6 i 7 maja w Szkole Mistrzostwa Sportowego Stal w Rzeszowie odbyły się testy sprawnościowe w ramach rekrutacji do szkoły. Wzięło w nich udział kilkudziesięciu dzieci z Rzeszowa i okolic, ale także spoza województwa podkarpackiego.

– Powoli kończymy kolejny etap rekrutacji do Szkoły Mistrzostwa Sportowego. Dzisiaj za nami jest już etap testów sprawnościowych, w którym wzięło udział kilkudziesięciu dzieciaków z Rzeszowa i okolic, ale także spoza naszego województwa. Jesteśmy bardzo szczęśliwi z tego, że coraz większa ilość dzieciaków wybiera naszą szkołę i coraz większa ilość dzieciaków chce swoją przygodę kontynuować w Stali Rzeszów. Przed nami jeszcze etap testów uzupełniających na przełomie maja i czerwca. Będą to testy poświęcone dzieciakom, które z różnych powodów nie mogły dzisiaj w testach uczestniczyć – Krzysztof Hus, trener koordynator w Akademii Piłkarskiej Stali Rzeszów.

– Osobiście jestem odpowiedzialny za otwarcie nowej, czwartej klasy w naszej Szkole Mistrzostwa Sportowego. Dzisiaj na pierwszym dniu testów zjawiło się kilkudziesięciu chłopców z rocznika 2011 właśnie do tej klasy z całego Podkarpacia. Jesteśmy bardzo zadowoleni z liczby – Marcin Skiba, trener Akademii Stali Rzeszów.

Najnowsze aktualności