WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Stal Rzeszów Talent Camp – innowacyjny obóz dla zawodników Akademii Piłkarskiej Stali Rzeszów i projektu „Talent”!

poniedziałek, 11/12/2023

Akademia Piłkarska Stali Rzeszów organizuje pilotażowy, innowacyjny obóz piłkarski Stal Rzeszów Talent Camp! Obóz przeznaczony dla zawodników naszej Akademii oraz uczestników projektu „Talent” z roczników 2012, 2013, 2014 i 2015 odbędzie się w dniach 22-28 czerwca w Muszynie.

Stal Rzeszów Talent Camp to pilotażowy i innowacyjny projekt piłkarski dla zawodników naszej Akademii oraz uczestników projektu „Talent”. Małe grupy treningowe (jeden trener na sześciu zawodników) oraz ograniczona liczba miejsc (maksymalnie 18 zawodników w każdym roczniku) dadzą możliwość jak najlepszego skupienia się szkoleniowców Akademii Stali na każdym zawodniku, który będzie trenował pod ich okiem w trakcie obozu.

Koszt udziału w obozie:

– dla zawodników Akademii Piłkarskiej Stali Rzeszów – 1600zł (przy zapisaniu się do końca grudnia – 1400zł);
– dla zawodników z innych klubów (uczestniczących w naszym projekcie „Talent”) – 1700zł (przy zapisaniu się do końca grudnia – 1500zł);

Serdecznie zapraszamy do zapisów! Formularz zgłoszeniowy można znaleźć poniżej.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY NA STAL RZESZÓW TALENT CAMP

Jeśli nie jesteś zawodnikiem Akademii Piłkarskiej Stali Rzeszów ani uczestnikiem naszego projektu „Talent”, ale chciałbyś pojechać na obóz – możesz dołączyć do naszego projektu „Talent”! Więcej informacji w tym temacie udzieli trener Marcin Skiba – numer telefonu: 791 283 016.

Najnowsze aktualności