GALERIA

Stal Rzeszów dołączyła do akcji „Szlachetna Misja” [ZDJĘCIA]

środa, 24/05/2023

Zobaczcie zdjęcia z finału akcji „Szlachetna Misja”, na który zaproszeni zostali przedstawiciele naszego Klubu.

„Szlachetna Misja” to akcja organizowana przez Polaków mieszkających obecnie w Norwegii i zrzeszonych w Stowarzyszeniu Love Dance Help.

Grupę przyjaciół połączyła pasja do tańca, która początkowo organizowała bale charytatywne.

Od roku 2018 mocno postawiliśmy na sport i organizujemy turnieje piłkarskie, a zebrane pieniążki przeznaczamy na zakup sprzętu sportowego dla wychowanków domów dziecka w Polsce. Odwiedziliśmy już 5 województw, a w nich po 6 domów dziecka. Łącznie 360 dzieci dostało profesjonalny sprzęt piłkarski firmy Nike – powiedział Michał Przybylski, członek zarządu i koordynator sportowy Love Dance Help.

Tym razem przyszedł czas na odwiedzenie Podkarpacia, a jedną z wybranych placówek była ta znajdująca się przy ulicy Unii Lubelskiej w Rzeszowie. Jako Stal Rzeszów odpowiedzieliśmy oczywiście pozytywnie na zaproszenie organizatora akcji i z wielką chęcią wzięliśmy w niej udział.

Ogromną radość sprawił nam widok młodych ludzi zachwyconych otrzymanymi prezentami, a także ich pasja do uprawiania sportu, którą pokazali biorąc udział w małym treningu przeprowadzonym przez Pawła Tomkiewicza, trenera naszej Akademii.

Najnowsze aktualności