WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Pierwszy dzień Stali Rzeszów U-9 na Stal Rzeszów Steel Cup

sobota, 12/06/2021

W piątek zespół Stali Rzeszów U-9 wyruszył do Zakopanego na Stal Rzeszów Steel Cup, czyli największy turniej w Polsce dla dziewięciolatków organizowany przez fundację „Ja też mam marzenia” oraz Stal Rzeszów. Wczoraj zawodnicy rozpoczęli zmagania turniejowe oraz wyruszyli na spacer po Zakopiańskich Krupówkach.

– Pierwszego dnia turnieju rozegraliśmy cztery spotkania ze zmiennym szczęściem, natomiast nasza gra naprawdę mogła się podobać. Ostatni raz byliśmy tutaj w październiku ubiegłego roku i widać, że od tamtego czasu chłopcy nie próżnowali na treningach. Zawsze cieszy nas rywalizacja z dobrymi zespołami i chcemy wyciągnąć z tego turnieju jak najwięcej korzyści – powiedział Radosław Gromala, trener Stali Rzeszów U-9.

– Po zakończonym dniu rozgrywek cała drużyna udała się na spacer po Zakopiańskich Krupówkach. Była okazja na zakup pamiątek, pozwiedzanie, czy po prostu wypoczynek po całym dniu spędzonym na boisku. Wieczorem udaliśmy się na jedną z atrakcji przygotowaną przez organizatora, czyli udaliśmy się na Gorący Potok, gdzie chłopcy skorzystali w pełni z atrakcji, jakie oferował nam ośrodek – powiedział Radosław Gromala, trener Stali Rzeszów U-9.

Zmagania turniejowe mogą Państwo oglądać NA ŻYWO tutaj.

Tabelę live z wynikami i tabelą turniejową mogą Państwo śledzić tutaj.

Najnowsze aktualności