WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Pierwszy dzień Stali Rzeszów U-14 na KOBI Portugal Tournament

czwartek, 26/08/2021

Drużyna Stali Rzeszów U-14 bierze udział w turnieju KOBI Portugal Tornament we Wrocławiu organizowanym przez COMT Coaching Club. Po pierwszym dniu turnieju podopieczni trenera Macieja Seroki zanotowali komplet zwycięstw, nie tracąc przy tym ani jednej bramki.

W pierwszym dniu turniej został podzielony na dwie grupy. W jednej grupie mierzyły się takie zespoły jak Miedź Legnica, Olympic Wrocław, Varsovia oraz Legia Warszawa. Biało-niebiescy trafili natomiast do grupy ze Śląskiem Wrocław (1-0), FC Wrocław Academy (5-0), Rekordem Bielsko-Biała (4-0) oraz Lechią Gdańsk 2009 (7-0). Już jutro drużyna Stali Rzeszów, dzięki dobrej postawie w fazie grupowej, zmierzy się w fazie finałowej.

– Jesteśmy zadowoleni z przebiegu turnieju, a przede wszystkim z meczu ze Śląskiem Wrocław, który bez dwóch zdań był dotychczas naszym najmocniejszym rywalem. Jutro czeka nas także sporo fajnych spotkań. Czerpiemy z możliwości, które płyną z tego wyjazdu. Chłopcy są po kilku treningach, brali udział w konferencji dla trenerów, organizowanej przez CCC COMT Coaching i Dolnośląski Związek Piłki Nożnej. Dzisiaj i jutro jesteśmy na tym turnieju, a już w poniedziałek i wtorek będziemy grać mecze sparingowe z MTK Budapest w Budapeszcie i MSK Żilina na Słowacji – mówi Maciej Seroka, trener Stali Rzeszów U-14.

Najnowsze aktualności