Stal Rzeszów U19 - SMS Resovia Rzeszów 08-05-2021, fot. K.Krupa

Komunikaty

Paweł Ofiara zgłoszony do rozgrywek eWinner II ligi

środa, 04/08/2021

Zawodnik Akademii Piłkarskiej Stali Rzeszów – Paweł Ofiara został zgłoszony do rozgrywek eWinner II ligi. To 17-letni zawodnik, występujący na co dzień w zespole Stali Rzeszów U-18, który w ubiegłym sezonie wywalczył awans do Centralnej Ligi Juniorów U-18.

U18 - pierwszy trening 2021-07-19, fot. K.Krupa
fot. Krzysztof Krupa

Paweł to wyróżniający się zawodnik w drużynie U-18, który występuje na pozycji prawego obrońcy lub skrzydłowego. W ostatnim czasie dostał szansę na grę od trenera Daniela Myśliwca w meczu kontrolnym z Wólczanką Wólką Pełkińską – wygranym przez Stal 2-0 po bramkach Mariusza Sławka i Michała Musika. Zawodnik został również zgłoszony do rozgrywek Fortuna Pucharu Polski i już dzisiaj będzie miał szansę wystąpić w rundzie wstępnej z zespołem Bytovii Bytów.

– Paweł zasłużył na to wyróżnienie swoją postawą boiskową i podejściem mentalnym. Jego mocną stroną jest szeroko pojętej rozumienie gry. Jest to zawodnik bardzo solidny w defensywie i mocno aktywny w ofensywie. Głęboko wierzę, że czas spędzony w pierwszym zespole nie będzie tylko epizodem – powiedział Maciej Tokarczyk, trener Stali Rzeszów U-18.

Najnowsze aktualności