WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Otwarte staże trenerskie U-6 – U-13 w Akademii Piłkarskiej Stali Rzeszów!

środa, 03/04/2024

Akademia Piłkarska Stali Rzeszów serdecznie zaprasza wszystkich szkoleniowców posiadających ważną licencję trenerską do udziału w naszym programie stażowym w drużynach U-6 – U-13! Przygotowaliśmy dla Was intensywny program, który pozwoli Wam w praktyczny sposób poznać naszą metodologię szkolenia dzieci i młodzieży. 

Program stażowy Akademii Piłkarskiej Stali Rzeszów jest przeznaczony dla szkoleniowców posiadających uprawnienia trenerskie, którzy aktywnie pracują w środowisku piłkarskim i chcą nadal doskonalić swoją wiedzę i umiejętności oraz wzbogacić swoje doświadczenie zawodowe. Celem stażów organizowanych przez naszą Akademię jest przede wszystkim rozwój umiejętności trenerskich szkoleniowców pracujących na co dzień w piłce oraz zapewnienie praktycznej wiedzy poprzez umożliwienie trenerom zaangażowania się w rzeczywiste sytuacje szkoleniowe. 

Staże w naszej Akademii pozwolą Wam zagłębić się różne dziedziny szkolenia, takie jak taktyka, przygotowanie motoryczne czy analiza gry. Zajęcia będą prowadzone w małych grupach, co pozwoli na intensywną interakcję oraz wymianę obserwacji i doświadczeń. Jako uczestnik stażu będziesz miał okazję pracować w profesjonalnym środowisku, które wspiera rozwój zarówno osobisty, jak i zawodowy – znajdziesz się pod okiem doświadczonych trenerów, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, prowadząc Cię przez różnorodne aspekty pracy trenerskiej.

Plan programu stażowego Akademii Piłkarskiej Stali Rzeszów obejmuje:

  • treningi zespołowe – będziesz uczestniczyć w codziennych treningach zespołowych, obserwując i wspierając naszych trenerów w pracy z zawodnikami; 
  • praca indywidualne – będziesz miał okazję zobaczyć, w jaki sposób prowadzimy indywidualizacje w naszej Akademii;
  • organizacja akademii – będziesz miał możliwość poznać działanie naszej Akademii od strony organizacyjnej;
  • analiza taktyczna: poznasz tajniki analizy taktycznej oraz będziesz uczestniczyć w dyskusjach na temat taktyki i strategii meczowych;
  • szkolenie bramkarzy – zapoznasz się z pracą trenerów bramkarzy i ich metodologią pracy;
  • szkolenia teoretyczne: poznasz sposoby pracy trenerów od strony teoretycznej; dowiesz się, na jakie aspekty zwracamy największą uwagę. 

Gwarantujemy:

  • elastyczny program stażu, dostosowany do Twoich potrzeb oraz poziomu doświadczenia;
  • praktyczny charakter stażu i indywidualne podejście;
  • profesjonalne, doświadczone i rozwijające umiejętności oraz karierę środowisko;
  • certyfikat udziału w stażu.

Chcesz wziąć udział w programie stażowym lub masz pytania z nim związane? Skontaktuj się z trenerem Mateuszem Kowalczykiem, koordynatorem projektu stażów w Akademii Piłkarskiej Stali Rzeszów, który odpowie na wszystkie Twoje pytania.

tel. : 889 800 028
e-mail: m.kowalczyk@stalrzeszow.pl 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Najnowsze aktualności