WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Nowe kluby partnerskie Akademii Piłkarskiej Stali Rzeszów!

piątek, 08/12/2023

Do grona klubów partnerskich Akademii Piłkarskiej Stali Rzeszów dołączyły Akademia Piłkarska Wisłok Strzyżów, Akademia Piłkarska Bingo Wiśniowa i FMT „Morgan” Frysztak. Nawiązana współpraca pozwoli na jeszcze bardziej zaawansowany rozwój najzdolniejszych młodych piłkarzy z regionu strzyżowskiego.

Dzięki osiągniętemu porozumieniu z naszymi nowymi partnerami z południa województwa, Akademia Piłkarska Stali Rzeszów będzie miała bezpośredni wpływ na proces szkolenia w klubach partnerskich. Będziemy także opcją i możliwością dalszego rozwoju dla dzieci z regionu – opisuje szczegóły zawartego porozumienia Krzysztof Hus, Dyrektor U-6 – U-13 Akademii Piłkarskiej Stali Rzeszów.

Umowa partnerska otwiera nam nowe możliwości i daje szersze horyzonty. Przede wszystkim liczymy na to, że dzieci z naszego rejonu będą miały możliwość rozwoju sportowego i będą miały w przyszłości możliwość zagrania na Hetmańskiej 69podkreślił Sławomir Niemiec z Akademii Piłkarskiej Bingo.

Mając na uwadze wspólne dobro, jakim jest szkolenie dzieci i młodzieży, bardzo cieszymy się, że najzdolniejsi zawodnicy ze Strzyżowa i okolic będą mieli szansę trafiać do Akademii Piłkarskiej Stali Rzeszów i że nasza współpraca przyniesie bardzo dużo korzyści dzieciakom i młodzieży z terenów powiatu strzyżowskiegozaznaczył Maciej Mroczka z Akademii Piłkarskiej Wisłok Strzyżów.

Bardzo cieszymy się z osiągniętego porozumienia. Nasze dzieci będą mogły pnąć się po szczeblach sportowych i dzięki temu będą mogli trenować w Stalidodała Urszula Capiga z Fundacji Młodych Talentów „Morgan”.

Stale powiększające się grono klubów partnerskich Akademii Piłkarskiej Stali Rzeszów to kolejny dowód na wiodącą rolę naszej Akademii w regionie i województwie. Co więcej, jak zapowiada Dyrektor Krzysztof Hus, to nie koniec współprac. – Dzisiaj nawiązana współpraca jest kolejnym etapem w ramach szkółek i akademii partnerskich. Jesteśmy też w trakcie rozmów z partnerami z północnej części województwa, które prawdopodobnie będziemy finalizować początkiem roku.

Najnowsze aktualności