C2 A - Baraż - Stal Rzeszów -Garbarnia Kraków, 30-06-2021, fot. K.Krupa

WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Nikodem Proczek po rewanżowym spotkaniu barażowym o Centralną Ligę Juniorów U-15

środa, 30/06/2021

Stal Rzeszów U-14 wygrała z Garbarnią Kraków 16-0 w drugim spotkaniu barażowym i dzięki temu zwycięstwu przypieczętowała swój awans do Centralnej Ligi Juniorów U-15. Po meczu pytamy Nikodema Proczka, bramkarza Stali o to, co oznacza dla niego awans do Centralnej Ligi Juniorów, o przebieg meczu i grę w tym sezonie z perspektywy bramkarza.

C2 A - Baraż - Stal Rzeszów -Garbarnia Kraków, 30-06-2021, fot. K.Krupa

O tym, co oznacza dla niego awans do Centralnej Ligi Juniorów U-15

– Na pewno jest to duża szansa na rozwój. Myślę, że będziemy teraz rywalizowali na dużo wyższym poziomie i będzie nam o wiele trudniej, gdyż będziemy mierzyć się z mocniejszymi zespołami. Bardzo się cieszymy z awansu i na pewno będziemy starać się, by osiągnąć tam jak najlepszy wynik.

O przebiegu spotkania z Garbarnią Kraków

– Na pewno w defensywie graliśmy bardzo pewnie, przez co przeciwnik miał mało do powiedzenia pod naszą bramką. W ofensywie mieliśmy dużo sytuacji, jednak było też sporo spalonych. Były szanse na wyższy wynik, ale sam mecz mogę ocenić bardzo pozytywnie.

O przebiegu sezonu z perspektywy bramkarza

– Teraz na pewno poprawiliśmy się w defensywie i dużo zawodników przyszło do naszego zespołu względem poprzedniego sezonu. Spora ilość treningów i podnoszenie naszego poziomu dało swój efekt i dzięki temu miałem też mniej pracy, co przełożyło się na rezultat bramkowy.

Najnowsze aktualności