WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Krzysztof Hus dyrektorem Akademii Piłkarskiej Stali Rzeszów

czwartek, 11/01/2024

Krzysztof Hus został nowym dyrektorem Akademii Piłkarskiej Stali Rzeszów! Wychowanek i były zawodnik Stali Rzeszów, następnie trener grup młodzieżowych i dyrektor U-6 – U-13 naszej Akademii, od teraz będzie pełnił funkcję Dyrektora całej Akademii biało-niebieskich.

Krzysztof Hus to wychowanek Stali Rzeszów i były zawodnik naszego zespołu oraz ekstraklasowych Wisły Płock i Jagielloni Białystok. Od wielu lat z sukcesami prowadził drużyny DAF-u Rzeszów, AMO Rzeszów (m.in wygrany Turniej o Puchar Tymbarku), Akademii Piłkarskiej Stali Rzeszów (m.in. wygrana w rozgrywkach CLJ U-15 i dojście do półfinału tych rozgrywek) oraz Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej (m.in. brązowy medal Mistrzostw Polski z rocznikiem 2002).

W prowadzonych przez niego drużynach Akademii Stali grali młodzieżowi Reprezentanci Polski (m.in. Patryk Mazur, obecnie zawodnik Juventusu). W ostatnim czasie pełnił funkcję Dyrektora U-6 – U-13 naszej Akademii, a w styczniu został Dyrektorem Akademii Piłkarskiej Stali Rzeszów.

Jednocześnie doszło także do innych zmian w strukturach naszej Akademii. Mateusz Maciejewski został ekspertem ds. metodologii klubu i będzie odpowiadał za metodologię i jej wprowadzanie w Stali Rzeszów.

Najnowsze aktualności