WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Konferencja Szkoleniowa dla trenerów organizowana przez naszą Akademię

sobota, 25/11/2023

Już 2 grudnia odbędzie się konferencja, na której prelegentami będą trenerzy i dyrektorzy Akademii Piłkarskiej Stal Rzeszów.

W trakcie konferencji Fabian Tatarski przedstawi zagadnienia związane z analizą gry pt. „Analiza taktyczna Oleksandra Zinchenko w modelu gry Arsenalu Londyn”, z kolei Radosław Gromala i Krzysztof Hus wystąpią z tematem „Struktura i budowa zespołowej jednostki treningowej w Akademii Piłkarskiej Stal Rzeszów U-10 – U-13”.

Konrad Czapeczka natomiast będzie przedstawiał temat związany z zagadnieniami psychologii – „Psychologia i kompetencje miękkie trenera dzieci i młodzieży”.

W konferencji udział weźmie również Marcin Włodarski, a więc trener młodzieżowej reprezentacji Polski, który podzieli się z nami wiedzą i doświadczeniem zebranym na mistrzostwach świata w Indonezji i przedstawi nowe trendy w piłce nożnej na podstawie tej imprezy.

W trakcie trwania konferencji równocześnie na sztucznej nawierzchni odbywać się będą gry szkoleniowe dla klubów partnerskich Stali Rzeszów. Około 12 zespołów będzie w sportowej atmosferze spędzać sobotnie południe.

Cieszymy się, że bardzo szybko znaleźli się chętni do wzięcia udziału w konferencji i natychmiast zapełniliśmy wszystkie miejsca. Następnym razem postaramy się zorganizować taką konferencję na jeszcze większą skalę – powiedział Paweł Tomkiewicz, jeden z trenerów Akademii Piłkarskiej Stal Rzeszów.

Najnowsze aktualności