KLUBY PARTNERSKIE

Kluby partnerskie: Wólczanka pokonała Wisłokę, Izolator bez punktów u siebie, Strug SZiK Tyczyn nowym liderem

poniedziałek, 19/10/2020

Wólczanka górą w derbach!

Wólczanka Wólka Pełkińska zanotowała szóste zwycięstwo z rzędu. Tym razem podopieczni trenera Daniela Myśliwca wygrali na własnym z boisku 2-1 z Wisłoką Dębica. Bramki dla miejscowych zdobyli Kamil Bała w 45. minucie (strzał po ziemi przy prawym słupku, asysta Jakuba Szczypka) i Mateusz Olejarka w 58. minucie (strzał głową po dośrodkowaniu Kamila Matofija z prawej strony). Niedzielny pojedynek był bardzo wyrównany, ale ostatecznie to drużyna z Wólki Pełkińskiej zgarnęła komplet punktów.

Wólczanka po 14. rozegranych meczach zajmuje trzecią pozycję w tabeli z 29 punktami na koncie. W barwach drużyny z Wólki Pełkińskiej zagrali zawodnicy, którzy przyszli do niej w ramach współpracy ze Stalą Rzeszów: Daniel Pawłowski, Mateusz Olejarka i Kacper Durda.

Izolator Boguchwała przegrał w Przemyślu

„Izolacja” przegrała na własnym boisku z Polonią Przemyśl 0-2. Spotkanie de facto rozstrzygnęło się na samym jego początku – w 4. minucie bramkę zdobył Valihura, a w ósmej Czuryk. Po stracie dwóch goli gospodarze przejęli inicjatywę, ale nie zdołali zdobyć nawet bramki kontaktowej.

Po 17. rozegranych meczach, Izolator Boguchwała zajmuje 4. miejsce w tabeli IV ligi podkarpackiej z 31 punktami na koncie. W barwach „Izolacji” wystąpili zawodnicy, którzy przeszli do drużyny z Boguchwały w ramach współpracy ze Stalą Rzeszów – Piotr Buda i Konrad Kowal.

Strug SZiK Tyczyn nowym liderem okręgówki

Strug SZiK Tyczyn pokonał 5-0 Wisłok Czarna. Bramki dla gospodarzy strzelili Ferenc, Mendoń, Wrona, Janik i Żuczek. Dzięki trzem punktom zdobytym w tym spotkaniu, zespół z Tyczyna wskoczył na fotel lidera rzeszowskiej Okręgówki.

Kolbuszowianka Kolbuszowa bez grania

Mecz z LKS Start Wola Mielecka został przełożony z powodu złego stanu boiska.

Bramka Kotwicy Korczyna w doliczonym czasie na wagę punktu

Kotwica Korczyna zremisowała 1-1 z Cosmosem Nowotaniec. Kotwica uratowała jeden punkt w doliczonym czasie gry – gola na wagę remisu zdobył Adrian Piękoś. Dzięki zdobyciu „oczka”, zespół z Korczyny uplasował się na 10. miejscu w tabeli z 17. punktami na koncie.

Łada 1945 Biłgoraj przegrała u siebie

Łada 1945 Biłgoraj uległa na własnym boisku Kryształowi Werbkowice 0-1. Jedynego gola w tym spotkaniu zdobył w 35′ minucie Wojciech Więcaszek z rzutu wolnego. Po tej kolejce, Łada zajmuje 12. miejsce w tabeli IV ligi lubelskiej, grupa II, z 3. punktami na koncie.

Rudnianka Rudna Wielka bez punktów

Rudnianka Rudna Wielka przegrała wyjazdowy mecz z Piastem Nowa Wieś 0-4. Po tej kolejce, drużyna z Rudnej Wielkiej plasuje się na 13. miejscu w tabeli rzeszowskiej Klasy A, Grupa I, z 11. punktami na koncie.