KLUBY PARTNERSKIE

Kluby partnerskie: Porażka Wólczanki, zwycięstwo Izolatora, Strug SZiK Tyczyn nadal liderem

poniedziałek, 26/10/2020

Niespodziewana porażka Wólczanki

Wólczanka Wólka Pełkińska przegrała 0-2 z Lewartem Lubartów w wyjazdowym meczu 16. kolejki III ligi grupy IV. Była to pierwsza od sierpnia porażka podopiecznych Daniela Myśliwca. Bramki dla gospodarzy strzelili Michał Budzyński w 30. minucie oraz Arkadiusz Maksymiuk w 49. minucie. Oba gole padły po dograniach z rzutu wolnego.

Po tym spotkaniu Wólczanka Wólka Pełkińska utrzymała trzecie miejsce w tabeli III ligi grupy IV, mając na koncie 29. punktów. W barwach drużyny z Wólki Pełkińskiej zagrali zawodnicy, którzy przyszli do niej w ramach współpracy ze Stalą Rzeszów: Daniel Pawłowski, Mateusz Olejarka, Kacper Durda i Kacper Masny.

Izolator zwycięski w Ropczycach

Izolator Boguchwała pokonał 2-0 Błękitnych Ropczyce w wyjazdowym meczu 18. kolejki IV ligi podkarpackiej. Podopieczni trenera Bartosza Zołotara grali w przewadze od 30. minuty, kiedy bramkarz miejscowych Bolona faulował przed polem karnem i z czerwoną kartką opuścił boisko. Gole dla przyjezdych padły w ostatnim kwadransie – w 76. minucie rzut karny za faul Kukli na Danielu wykorzystał Gajdek, a w 88. minucie Penar wykorzystał dogranie Ciemierkiewicza z rzutu rożnego i głową skierował piłkę do siatki.

Dzięki temu zwycięstwu, Izolator Boguchwała plasuje się na 4. miejscu w tabeli z 34. punktami na koncie. W barwach „Izolacji” wystąpili zawodnicy, którzy przeszli do drużyny z Boguchwały w ramach współpracy ze Stalą Rzeszów – Piotr Buda, Simon Mazur i Konrad Kowal.

Strug SZiK Tyczyn utrzymał fotel lidera

Strug SZiK Tyczyn pokonał na własnym boisku Jedność Niechobrz 3-0 w meczu 16. kolejki rzeszowskiej Okręgówki. Gospodarze zwyciężyli po bramkach Ferenca, Korbeckiego i Domino.

Tyczynianie z 33. punktami na koncie przewodzą w tabeli, mając dwa „oczka” przewagi nad Włókniarzem Rakszawa.

NAGRANIE MECZU

Kolbuszowianka rozgromiła Pień

Kolbuszowianka Kolbuszowa pokonała na własnym boisku Sokół Pień aż 5-0. Gole dla miejscowych zdobyli Wróblewski (dwa), Czachor (dwa) i Kuna. Dzięki trzem punktom w tym spotkaniu, Kolbuszowianka wicelideruje w tabeli rzeszowskiej klasy A, grupa III.

Kotwica Korczyna z kompletem punktów

Kotwica Korczyna wygrała na własnym boisku 1-0 z Przełomem Brzesko. Jedyną bramkę w tym spotkaniu zdobył Dawid Cieplik, czym zagwarantował swojemu zespołowi zwycięstwo. Gospodarze po 14. kolejkach plasują się na 8. mejscu w tabeli z 20. punktami na koncie.

Łada 1945 Biłgoraj bez gry

Mecz Łady 1945 Biłgoraj z Unią Białopole został odwołany przez Wydział Gier Lubelskiego ZPN-u w związku z zagrożeniem epidemicznym.

Remis Rudnianki

Rudnianka Rudna Wielka zremisowała na własnym boisku 1-1 z Victorią Budy Głogowskie w meczu 14. kolejki rzeszowskiej klasy A, grupy I. Po tym spotkaniu, Rudnianka plasuje się na 13. miejscu w tabeli z 12. punktami na koncie.