KLUBY PARTNERSKIE

Kluby partnerskie: podsumowanie rundy jesiennej

poniedziałek, 23/11/2020

Kluby partnerskie Stali Rzeszów w większości świetnie radziły sobie w rundzie jesiennej w swoich ligach. Dwa z nich przewodzą tabeli, jeden jest wiceliderem, a inny uplasował się tuż za podium.

Wólczanka tuż za podium III ligi grupy IV

fot. Wólczanka Wólka Pełkińska

Wólczanka Wólka Pełkińska rundę jesienną w III lidze grupie IV zakończyła na czwartym miejscu w tabeli z 36 punktami na koncie. Podopieczni trenera Daniela Myśliwca na dwadzieścia rozegranych spotkań wygrali jedenaście, trzy zremisowali i sześć przegrali. Wólczanka zdobyła 43 bramki, a straciła 26. Liderem i faworytem do awansu jest mająca 8 punktów przewagi nad drugim zespołem Wisła Puławy.

W Wólczance Wólce Pełkińskiej występuje pięciu zawodników, którzy przeszli do tej drużyny w ramach współpracy ze Stalą Rzeszów. Tak wyglądają ich statystyki:

Imię i nazwiskoPozycjaLiczba meczówLiczba minutLiczba bramek
Kacper Masnyobrońca13 466 2
Mateusz Olejarkapomocnik17 1061 4
Daniel Pawłowskiobrońca18 1467
Przemysław Pęksabramkarz190

Izolator wiceliderem IV ligi podkarpackiej

fot. Robert Skalski

Izolator Boguchwała rundę jesienną w IV lidze podkarpackiej zakończył na drugim miejscu w tabeli z czterdziestoma trzema punktami na koncie. Co ciekawe, taką samą liczbę zdobyła liderująca Korona Rzeszów, która plasuje się „oczko” wyżej jedynie dzięki korzystniejszemu bilansowi bramek. Izolator zdobył w dwudziestu jeden meczach trzydzieści siedem goli i stracił osiemnaście.

W Izolatorze Boguchwała występuje trzech zawodników, którzy przeszli do tej drużyny w ramach współpracy ze Stalą Rzeszów. Tak wyglądają ich statystyki:

Imię i nazwiskoLiczba minutLiczba bramek
Konrad Kowal1424 5
Piotr Buda704 2
Simon Mazur208

Strug SZiK Tyczyn mistrzem jesieni

fot. Strug Tyczyn

Strug SziK Tyczyn z trzydziestoma dziewięcioma punktami na koncie plasuje się na pierwszym miejscu w tabeli rzeszowskiej Klasy Okręgowej. Tyczynianie na osiemnaście rozegranych meczów dwanaście wygrali, trzy zremisowali i trzy przegrali. Klub partnerski Stali Rzeszów zdobył 49 bramek, a stracił 20. Na wyróżnienie zasługuje wyjazdowa forma Strugu – na dziewięć takich spotkań aż siedem zakończyło się jego zwycięstwem. Podopieczni trenera Jacka Sowa głównych rywali w walce o awans do IV ligi podkarpackiej maja w Stali Łańcut, Włókniarzu Rakszawa (po trzydzieści osiem punktów), Błażowiance Błażowa i Jedności Niechobrz ( po trzydzieści siedem punktów).

Kolbuszowianka Kolbuszowa na czele Klasy A

fot. Kolbuszowianka Kolbuszowa

Kolbuszowianka Kolbuszowa z czterdziestoma dwoma punktami na koncie przewodzi tabeli Klasy A grupy Rzeszów III – Mielec. Klub partnerski Stali Rzeszów na osiemnaście rozegranych spotkań trzynaście wygrał, trzy zremisował i dwa przegrał. Kolbuszowianie zdobyli w nich pięćdziesiąt jeden bramek i stracili dwadzieścia cztery. Głównymi rywalami Kolbuszowianki w lidze są Sokół II Kolbuszowa Dolna, Pitmark Jaślany i Dromader Chrząstów.

Kotwica Korczyna w środku stawki

Kotwica Korczyna zajmuje siódme miejsce w tabeli Klasy Okręgowej Krosno z trzydziestoma punktami na koncie. W dziewiętnastu rozegranych meczach korczynianie strzelili czterdzieści dwie bramki i stracili trzydzieści pięć. Na taki dorobek złożyło się osiem wygranych, sześć zremisowanych i pięć przegranych meczów. Po awans do IV ligi pewnie zmierzają Bieszczady Ustrzyki Dolne, które nie przegrały jeszcze ani jednego spotkania.

Łada 1945 Biłgoraj przedostatnia

Drużyna z Biłgoraja po rundzie jesiennej, w której rozegrała szesnaście meczów, zajmuje przedostatnią, jedenastą pozycję w tabeli IV ligi lubelskiej, grupa II z sześcioma punktami na koncie. Łada 1945 Biłgoraj przegrała szesnaście meczów i dwa wygrała, nie odnotowując żadnego remisu. Bilans bramkowy – siedem goli strzelonych i pięćdziesiąt osiem straconych. O awans do wyższej ligi powalczą głównie Lewart Lubartów, AP FPF Włodawa i Unia Wilkołaz.

Rudnianka Rudna Wielka w dolnej części tabeli

Rudnianka rundę jesienną rzeszowskiej Klasy A, grupy I, zakończyła na dwunastym miejscu w tabeli z osiemnastoma punktami na koncie. Drużyna z Rudnej Wielkiej cztery mecze wygrała, sześć zremisowała i sześć przegrała, strzelając przy tym dwadzieścia osiem bramek i tracąc trzydzieści. O awans do Klasy Okręgowej powalczą przede wszystkim Wisłok Strzyżów i Plantator Nienadówka

Najnowsze aktualności