KLUBY PARTNERSKIE

Kluby partnerskie: Izolator wygrał z liderem, Wólczanka pokonała rezerwy Korony

wtorek, 29/09/2020

Wólczanka pokonała rezerwy Korony

Wólczanka Wólka Pełkińska wygrała 2-1 w wyjazdowym meczu z Koroną II Kielce. Podopieczni trenera Daniela Myśliwca zdobyli 3 punkty dzięki trafieniom Krzysztofa Pietlucha z 25. minuty (sytuacja sam na sam) i Krystiana Wrony z 75. minuty (strzał głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego). Po 12. kolejce, Wólczanka plasuje się na 5. miejscu w tabeli z 20. punktami na koncie.

W drużynie z Wólki Pełkińskiej zagrali zawodnicy, którzy przeszli do Wólczanki w ramach współpracy między klubami – Kacper Durda, Kacper Masny i Daniel Pawłowski.

„Izolacja” lepsza od lidera

Izolator Boguchwała pokonał 1-0 na wyjeździe lidera IV ligi podkarpackiej Piasta Tuczempy. Podopieczni trenera Bartosza Zołotara zwycięską bramkę zdobyli na kwadrans przed końcem spotkania. Na listę strzelców wpisał się Michał Daniel. Dzięki wygranej, „Izolacja” powiększyła swój dorobek do 25 punktów i plasuje się na 5. pozycji w tabeli.

W kadrze Izolatora Boguchwała znaleźli się zawodnicy, którzy przyszli do „Izolacji” w ramach współpracy między klubami – Konrad Kowal, Simon Mazur i Piotr Buda.

Strug SZiK Tyczyn z kompletem punktów w Niebylcu

Strug SZiK Tyczyn pokonał 3-2 GKS Niebylec po zaciętym meczu. Gole dla tyczynian zdobyli Sebastian Korbecki (dwie) i Krzysztof Domino. Po 12. kolejkach, Strug zajmuje 5. pozycję w tabeli rzeszowskiej Klasy Okręgowej z 24. punktami na koncie.