Stal Rzeszów – Rudnianka Urwisy

KLUBY PARTNERSKIE

Kluby partnerskie: Izolator wygrał z liderem, Wólczanka pokonała rezerwy Korony

wtorek, 29/09/2020

Wólczanka pokonała rezerwy Korony

Wólczanka Wólka Pełkińska wygrała 2-1 w wyjazdowym meczu z Koroną II Kielce. Podopieczni trenera Daniela Myśliwca zdobyli 3 punkty dzięki trafieniom Krzysztofa Pietlucha z 25. minuty (sytuacja sam na sam) i Krystiana Wrony z 75. minuty (strzał głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego). Po 12. kolejce, Wólczanka plasuje się na 5. miejscu w tabeli z 20. punktami na koncie.

fot. Wólczanka Wólka Pełkińska

W drużynie z Wólki Pełkińskiej zagrali zawodnicy, którzy przeszli do Wólczanki w ramach współpracy między klubami – Kacper Durda, Kacper Masny i Daniel Pawłowski.

Korona II Kielce – Wólczanka

Bramki z meczu Korona II Kielce – Wólczanka

Opublikowany przez Wólczanka Wólka Pełkińska Poniedziałek, 28 września 2020

„Izolacja” lepsza od lidera

Izolator Boguchwała pokonał 1-0 na wyjeździe lidera IV ligi podkarpackiej Piasta Tuczempy. Podopieczni trenera Bartosza Zołotara zwycięską bramkę zdobyli na kwadrans przed końcem spotkania. Na listę strzelców wpisał się Michał Daniel. Dzięki wygranej, „Izolacja” powiększyła swój dorobek do 25 punktów i plasuje się na 5. pozycji w tabeli.

fot. Izolator Boguchwała

W kadrze Izolatora Boguchwała znaleźli się zawodnicy, którzy przyszli do „Izolacji” w ramach współpracy między klubami – Konrad Kowal, Simon Mazur i Piotr Buda.

Wideo | Piast Tuczempy – Izolator Boguchwała 0:1 (26.09.2020)

Osiem podań, świetna akcja Konrada Kowala i celny strzał Michała Daniela⚽️ W ten oto sposób Izolator zdobył wczoraj bramkę, która zagwarantowała Biało-zielonym komplet punktów w meczu z Piastem Tuczempy 💪⚡️Dostępna jest już także relacja z meczu na naszej stronie 👍✅http://www.zksizolator.eu/section-blog/38-izolator/aktualnoci/4046-lider-ligi-piast-tuczempy-pokonany.html

Opublikowany przez ZKS Izolator Boguchwała Niedziela, 27 września 2020


Strug SZiK Tyczyn z kompletem punktów w Niebylcu

Strug SZiK Tyczyn pokonał 3-2 GKS Niebylec po zaciętym meczu. Gole dla tyczynian zdobyli Sebastian Korbecki (dwie) i Krzysztof Domino. Po 12. kolejkach, Strug zajmuje 5. pozycję w tabeli rzeszowskiej Klasy Okręgowej z 24. punktami na koncie.

fot. Strug SZiK Tyczyn


Najnowsze aktualności