KLUBY PARTNERSKIE

Kluby partnerskie: Izolator wiceliderem, Wólczanka wygrywa w Chełmie, Kolbuszowianka ponownie na czele

środa, 14/10/2020

Czwarte z rzędu zwycięstwo Wólczanki

Wólczanka Wólka Pełkińska pokonała na wyjeździe Chełmiankę Chełm 1-0. Podopieczni trenera Myśliwca przywieźli z dalekiej podróży komplet punktów, mimo że od 11. minuty grali w osłabieniu po czerwonej kartce Krystiana Wrony (zagranie ręką). Dodatkowo, po tej sytuacji gospodarze mogli otworzyć wynik dzięki rzutowi karnemu, ale jedenastkę obronił Oskar Kubik (strzelał Krystian Wójcik). Klub partnerski Stali Rzeszów komplet punktów zapewnił sobie na dwadzieścia minut przed końcem – do bramki przeciwnika trafił Rafał Dusiło, który pojawił się na murawie kilka chwil wcześniej.

Dzięki zwycięstwu, Wólczanka Wólka Pełkińska z 26 punktami na koncie zajmuje 4. miejsce w tabeli III ligi grupy IV. W jej barwach wystąpili zawodnicy, którzy przyszli do zespołu z Wólki Pełkińskiej w ramach współpracy ze Stalą Rzeszów: Daniel Pawłowski, Mateusz Olejarka i Kacper Durda.

Izolator Boguchwała wiceliderem rozgrywek

Piłkarze „Izolacji” pokonali na wyjeździe Legion Pilzno 2-0. Podopieczni trenera Zołotara od pierwszych minut zdominowali rywala, co szybko przyniosło efekt. W 8. minucie na 1-0 trafił Michał Daniel, a trzy minuty później wynik podwyższył zawodnik przeciwnika, Dariusz Bieszczad, który starając się wybijać piłkę, umieścił ją we własnej bramce. Wynik nie uległ dalszym zmienom, mimo że miejscowi mieli jedenastkę (obroniona przez Dawida Ziobrę).

Izolator Boguchwała po tej kolejce zajmuje 2 miejsce w tabeli IV ligi podkarpackiej z 31. punktami na koncie. W barwach „Izolacji” zagrał Konrad Kowal, który przyszedł do Boguchwały dzięki współpracy ze Stalą Rzeszów.

Cztery gole Strugu SZiK Tyczyn

Drużyna z Tyczyna pokonała 4-0 na wyjeździe Błękit Żołynia. Bramki dla przyjezdnych strzelili Korbecki (trzy) i Sitek. Dzięki zwycięstwu, Strug SZiK Tyczyn ma na koncie 27 punktów i zajmuje 3. miejsce w tabeli rzeszowskiej okręgówki, tracąc „oczko” do liderującego Włókniarza Rakszawa.

Kolbuszowianka Kolbuszowa ponownie liderem

Kolbuszowianka pokonała na własnym boisku 2-0 Dromader Chrząstów. Bramki dla gospodarzy strzelili Jakub Kuna i Łukasz Żuchowski. Było to dziesiąte zwycięstwo kolbuszowian w lidze, które zapewniło miejscowym powrót na fotel lidera rzeszowskiej Klasy A, grupy III.

Kotwica Korczyna z punktem

Kotwica Korczyna zremisowała na wyjeździe 2-2 z ULKS-em Grabowianką Grabówka. Bramki dla gości zdobyli Fryc i Janusz. Kotwica po 12. kolejce krośnieńskiej „okręgówki” zajmuje 10. miejsce w tabeli z 16 punktami na koncie.

Porażka Łady 1945 Biłgoraj

Łada 1945 Biłgoraj przegrała w wyjazdowym meczu 1-2 z Huczwą Tyszowce. Bramkę dla zespołu z Biłgoraja zdobył Dominik Skubisz.

Rudnianka Rudna Wielka bez punktów

Rudnianka przegrała na wyjeździe z Trzcianką Trzciana 1-2. Jedyną bramkę dla przyjezdnych zdobył Krystian Kuźmiak. Po 12. kolejce rzeszowskiej klasy A, grupa I, Rudnianka Rudna Wielka zajmuje 13. miejsce w tabeli z 11 punktami na koncie.