Strug Tyczyn - Stal II Rzeszów, 2021-04-21 fot. K.Krupa

WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Karol Wójcik przed meczem Stal II Rzeszów – Resovia II Rzeszów

niedziela, 05/09/2021

– Atmosfera w drużynie przed tym spotkaniem nie różni się niczym od atmosfery, jaka panuje przed każdym innym meczem. Dzisiaj zagramy z solidnym zespołem 5-ligowym, z którym będziemy chcieli rozegrać dobry mecz dający trzy punkty – mówi przed spotkaniem derbowym z Resovią II Rzeszów trener Karol Wójcik. Spotkanie w ramach 5. kolejki KEEZA klasy okręgowej już dzisiaj o godzinie 15:00 w Boguchwale.

Strug Tyczyn - Stal II Rzeszów, 2021-04-21 fot. K.Krupa
fot. Krzysztof Krupa

Karol Wójcik o obecnych rozgrywkach ligowych w wykonaniu rezerw

– Myślę, że nie można też tak powiedzieć, że początek sezonu mamy niezbyt udany. Mamy naprawdę sporą ilość zawodników, a w pierwszych meczach wystąpiły pewne składy, natomiast później troszeczkę rotowaliśmy. Szukamy optymalnego rozwiązania na kolejne mecze, aby do końca sezonu trafić w ten najmocniejszy skład, dlatego też te wyniki są na razie mniej satysfakcjonujące, natomiast cała praca, jaką wykonujemy wokół tego, idzie w dobrym kierunku.

… o tym, czy mecz z Lechią Sędziszów w Okręgowym Pucharze Polski traktuje jako przetarcie przed derbowym meczem z Resovią, gdyż oba te zespoły występowały w ubiegłym sezonie w IV lidze podkarpackiej

– Nie traktuje tego meczu jako przetarcie przed Resovią. To będą dwie całkowicie różne drużyny, a podejrzewam, że w Resovii skład w większości będzie się różnił od tego z poprzedniego sezonu.

fot. Robert Skalski

„Dzisiaj zagramy z solidnym zespołem 5-ligowym, z którym będziemy chcieli rozegrać dobry mecz dający trzy punkty. Tak też do tego meczu podchodzimy”

… o atmosferze w drużynie przed derbami

– Atmosfera w drużynie przed tym spotkaniem nie różni się niczym od atmosfery, jaka panuje przed każdym innym meczem. Dzisiaj zagramy z solidnym zespołem 5-ligowym, z którym będziemy chcieli rozegrać dobry mecz dający trzy punkty. Tak też do tego meczu podchodzimy.

… o tym, czego najbardziej brakuje drużynie

– Zdecydowanie punktów (uśmiech).

Najnowsze aktualności