WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Kamil Bartkowiak po pierwszym spotkaniu barażowym o CLJ U-15

sobota, 26/06/2021

Drużyna Stali Rzeszów U-14 w Krakowie pewnie zwyciężyła z zespołem Garbarni Kraków 11-0 w pierwszym spotkaniu barażowym o Centralną Ligę Juniorów U-15, tym samym stawiając duży krok w stronę awansu. Po meczu zapytaliśmy Kamila Bartkowiaka, obrońcę zespołu o przebieg spotkania, zespół Garbarni czy grę w defensywie.

O spotkaniu z Garbarnią Kraków

Mieliśmy kontrolę nad tym spotkaniem przez całe 80 minut i nie było jakiegoś szczególnego oporu ze strony rywala. Kluczowym elementem, który przesądził o zwycięstwie była współpraca całego zespołu, ale także umiejętności indywidualne.

O zespole Garbarni

Rywal nie był zbyt wymagający, lecz czasami musieliśmy się bardziej postarać i skoncentrować, żeby stworzyć dobrą akcję bramkową.

O współpracy zespołowej na boisku

Z zespołem i całym blokiem obrony współpracowało mi się bardzo dobrze.

O dobrej postawie w grze defensywnej

Tak dobre wyniki w grze defensywnej osiągnęliśmy dzięki dobrej współpracy oraz dzięki bardzo dobrym umiejętnościom indywidualnym.

O zakończonym sezonie ligowym i tym, co z niego zapamięta

Na pewno każdy z nas zaliczył jakiś progres dzięki indywidualnym ćwiczeniom w domu i dodatkowym treningom w klubie. Z tego sezonu na pewno zapamiętam to, że nie straciliśmy bramki przez tak długi okres.

Najnowsze aktualności