C2 A Stal Rzeszów - Wiki Sanok, 12-06-2021, fot. K.Krupa

WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Kacper Gołda po pierwszym spotkaniu barażowym o CLJ U-15

sobota, 26/06/2021

Drużyna Stali Rzeszów U-14 w Krakowie pewnie zwyciężyła z zespołem Garbarni Kraków 11-0 w pierwszym spotkaniu barażowym o Centralną Ligę Juniorów U-15, tym samym stawiając duży krok w stronę awansu. Po meczu zapytaliśmy Kacpra Gołdę, zawodnika Stali o przebieg spotkania, zespół Garbarni czy wartość strzelonych bramek w tym meczu.

O spotkaniu z Garbarnią Kraków

– Uważam, że mecz od początku do końca był pod naszą kontrolą i w każdym aspekcie byliśmy lepsi od przeciwnika. Po strzeleniu pierwszej bramki nabraliśmy dużo spokoju i pewności siebie. Nasze umiejętności indywidualne, organizacja gry i realizowanie założeń taktycznych przesądziły o naszym zwycięstwie.

O wartości strzelonych bramek w meczu z Garbarnią

Bramki strzelone w pierwszym meczu barażowym dają nam komfort i pewność siebie przed spotkaniem rewanżowym.

C2 A Stal Rzeszów - Wiki Sanok, 12-06-2021, fot. K.Krupa

O współpracy z zespołem

Z zespołem współpracowało mi się bardzo dobrze, ponieważ każdy dał z siebie sto procent, choć nie wszystko nam wychodziło, bo mieliśmy sytuacje, których nie wykorzystaliśmy, ale każdy dążył do celu, jakim jest awans do Centralnej Ligi Juniorów.

O zakończonym sezonie ligowym

– Cała runda w wykonywaniu naszej drużyny była dobra, choć w nie każdym meczu wszystko funkcjonowało tak, jakbyśmy tego chcieli, ponieważ drużyny przeciwne grały bardzo defensywie. Przeciwnicy rzadko zagrażali naszej bramce, co przyczyniło się do dużej ilości czystych kont.

Najnowsze aktualności