KLUBY PARTNERSKIE

Izolator pokazał charakter

poniedziałek, 16/08/2021

Pełną pulę ligowych punktów zebrał w pierwszym spotkaniu IV ligi podkarpackiej Izolator Boguchwała. Od początku spotkania gra nie układała się po myśli podopiecznych trenera Bartosza Zołotara i w 35. minucie spotkania skończyło się bramką na 0-1 dla zespołu gości. Po przerwie „Izolacja” ruszyła z większym animuszem, spychając przyjezdnych do defensywy. Na pięć minut przed końcem regulaminowego czasu gry bramkę bezpośrednio z rzutu wolnego strzelił Michał Daniel, wyrównując wynik spotkania. Dwie minuty później kolejną na 2-1 dołożył Jakub Wilk, który na boisku zameldował się w 79. minucie. Izolator po pierwszej kolejce IV ligi podkarpackiej znajduje się na 5. miejscu. W wyjściowym składzie „Izolacji” pojawił się Rafał Walas, który jeszcze niedawno grał w Stali Rzeszów U-19. Z ławki na boisko w 65. minucie wszedł Eliasz Płocica, również grający do niedawna w Stali Rzeszów U-19.

– To był pierwszy mecz w nowym sezonie, co dało się zauważyć w pierwszej połowie. Nie mogliśmy złapać swojego stylu, ale wraz z upływem czasu to my dyktowaliśmy warunki i ostatecznie wygraliśmy mecz. Z racji, że goniliśmy wynik, to wygrana smakuje podwójnie – powiedział Michał Daniel po meczu dla mediów klubowych.

Boguchwała, 14 sierpnia 2021 – 16:00, 1. kolejka IV ligi podkarpackiej

Izolator Boguchwała – SPEC Stal Łańcut 2-1 (0-1)

Bramki: Michał Daniel (85′), Jakub Wilk (87′) – Patryk Róg (35′)

Izolator Boguchwała: Dawid Ziobro – Mateusz Kasprzyk, Michał Bogacz, Georgelas Lukanzu (46′ Aleksander Gajdek) – Eryk Ciemierkiewicz (83′ Tomasz Nalepka), Krystian Wilk, Rafał Walas (60′ Filip Leśniak), Michał Worosz (65′ Eliasz Płocica) – Michał Daniel, Martin Geci (79′ Jakub Wilk), Przemysław Nalepka

SPEC Stal Łańcut: Arkadiusz Słysz – Oskar Cwynar, Paweł Kmuk, Valerij Sokolenko, Patryk Wójcik – Dawid Bieniasz (58′ Bartosz Góra), Mateusz Skała (84′ Nikodem Paczocha), Kamil Mach, Marcin Dudek – Konrad Buć (70′ Piotr Balawender), Patryk Róg (73′ Tomasz Walat)

Żółte kartki: Georgelas Lukanzu (18′), Michał Bogacz (57′) – Mateusz Skała (21′), Patryk Róg (42′), Paweł Kmuk (84′)

Sędzia: Tomczyk