WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Intensywny weekend drużyny U-11

poniedziałek, 22/01/2024

Stal Rzeszów U-11 w miniony weekend rozegrała aż dwa sparingi – w sobotę zmierzyła się w Rzeszowie z Akademią Piłkarską Motoru Lublin, a w niedzielę w Sosnowcu, tak jak koledzy z U-9 i U-12, w Sosnowcu z Akademią Piłkarską Zagłębia Sosnowiec im. Włodzimierza Mazura.

Trener Mateusz Kowalczyk:„W sobotę gościliśmy u siebie drużynę Motoru Lublin U-12. Na boisku spędziliśmy 80. minut – były momenty, w których nasza gra mogła się podobać, ale były również momenty, gdzie Motor potrafił stworzyć sytuacje bramkowe. Dziękujemy za przyjazd i powodzenia. Z kolei w niedziele udaliśmy się do Sosnowca, gdzie w systemie 7×7 rozegraliśmy 80. minut. Mecz toczył się w dobrym tempie; jedna jak i druga drużyna stworzyła dużą liczbę sytuacji bankowych. Dziękujemy za przyjęcie.”

Skład z meczu z Motorem Lublin: Kobyłecki, Jękot, Gil Amador, Wolski, Gromek, Brzeziński, Muskalski, Książek, Saj, Skarżyński, Waltoś, Fąfrowicz, Papierz.

Skład z meczu z Zagłębiem Sosnowiec: Kobylecki, Papierz, Sobek, Buniowski, Brahynets, Jachosz, Rejewski, Muskalski, Gil Amador, Wolski, Szczoczarz.

Najnowsze aktualności