WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Gry szkoleniowe Stali Rzeszów U-13

wtorek, 07/09/2021

Drużyna Stali Rzeszów U-13 w miniony weekend (4-5 września 2021) wzięła udział w grach szkoleniowych w Szalowej oraz Stróżach. Przez dwa dni zespół rozegrał spotkania z każdą z ośmiu uczestniczących drużyn. Gry szkoleniowe miały na celu zwrócić uwagę na aspekt szkoleniowy, a w spotkaniach nie liczył się wynik czy klasyfikacje. Gry nie były rozgrywane w formule turniejowej. Młodzi Stalowcy zagrali z Beniaminkiem Krosno, Zagłębiem Sosnowiec, Hutnikiem Kraków, Karpatami Krosno, Sandecją Nowy Sącz, Daliną Myślenice oraz APN Knurów.

– Przez dwa dni prawie każdy zawodnik naszej drużyny miał szansę na rywalizację z drużynami z innych województw. Uważam, że szkoleniowo te gry bardzo dobrze wpłynęły na rozwój naszych zawodników, a sama gra była zadowalająca. Oczywiście popełnialiśmy błędy, ale mecze sparingowe mają to do siebie, że zawodnik nie ma takiego obciążenia psychicznego i bardziej się otwiera na ryzykowne decyzje. Bardzo dobrze wspominam spotkanie z Zagłębiem Sosnowiec, które grało z nami bardzo specyficznie. Myślę, że ten mecz to ciekawe doświadczenie dla naszej drużyny, która musi się czasem dostosować także do gry przeciwnika – powiedział Paweł Tomkiewicz, trener Stali Rzeszów U-13.

Kadra Stali Rzeszów: Michał Cygan, Igor Jakubek, Nikodem Jastrząb, Łukasz Jawniak, Filip Jaworski, Szymon Kazak, Karol Kiełb, Antoni Kobosz, Nataniel Kulig, Marcel Łoboda, Szymon Łuc, Kornel Nogaj, Julian Słysz, Gabriel Śmigiel, Filip Tarkowski, Hubert Tereszkiewicz, Gabriel Walczewski, Szymon Wojtas, Jakub Zegar, Wiktor Zieliński

Najnowsze aktualności