WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

#GrałaAkademia – 8.06 – 14.06

piątek, 14/06/2024

Stal II Rzeszów

IV liga podkarpacka
Stal II Rzeszów – Pogoń-Sokół Lubaczów 1-2
Bramka dla Stali: Gaża.

Skład: Barzyk, Koptński, Augustyn, Wyrwas, Stankowski, Gaża, Koczera, Bartkowiak, Zych, Plichta, Musik oraz Chrapusta, Dubiel, Fryc, Sonntag, Postupalskyi, Nilipński, Leniart, Zborowski.

Stal Rzeszów U-17

Sparing
Stal Rzeszów – Korona Kielce 5-3

Skład: Nowak, Sadowski, Cecuła, Tadeusz, Patrzyk, Testowany, Kucharski, Kaczówka, Testowany, Polak, Leniart. H oraz Tarkowski, Testowany, Tokar, Sonntag, Okas, Brzęk, Dobruk, Vatsyak.

Stal Rzeszów U-15

I Półfinał CLJ U-15
Śląsk Wrocław – Stal Rzeszów 7-2

II Półfinał CLJ U-15
Stal Rzeszów – Śląsk Wrocław 0-1

Skład: Czerniewicz, Perduta, Siekaniec, Groń, Cecuła, Tomczuk, Dobruk, Kobosz, Gołacki, Janiec, Opyd oraz Dolata, Chrapusta, Kostek, Szczygieł, Rzeszutek, Skubel, Kubal, Jakubek, Jagiełowicz.

Stal Rzeszów U-14

C1 A
UKS Orlik Przemyśl – Stal Rzeszów 2-8

Bramki dla Stali: Żebrakowski (trzy), Boratyn (dwie), Witkowski, Śmigiel, Kostek.

Skład: Bydler- Szczygieł, Bonat, Mazur, Szarek, Witkowski, Mendryk, Kazak, Boratyn, Żebrakowski, Kostek oraz Śmigiel, Krakowiak, Włosinowicz.

C1 A
Resovia – Stal Rzeszów 4-1
Bramka dla Stali: Boratyn.

Skład: Bydler – Rygiel, Szarek, Bonat, Szczygieł – Mendryk, Kazak, Sałasiński – Śmigiel, Kostek, Żebrakowski oraz Mazur, Witkowski, Boratyn

C2A
Stal Rzeszów – Global Soccer Academy Jasło 10-0

Bramki dla Stali: Witkowski (pięć), Marciniak, Pisarek, Olejarz, Niemczyk, Sobek.

Skład: Łoboda, Rygiel, Matuszek, Niemczyk, Frąc, Witkowski, Sobek, Sałasiński, Mendryk, Marciniak, Orłowski oraz Olejarz, Papierz, Mierzejewski, Pisarek, Nowak.

Stal Rzeszów U-13

D1 B
SMS Przemyśl – Stal Rzeszów 1-2

Bramki dla Stali: Klepacki, Ciuba.

Skład: Rak, Hoszko, Ciuba, Wróbel, Papierz, Klepacki, Piątkowski, Ożyło, Bandzyra, Matuszek, Orłowski.

C2A
Stal Rzeszów – DAP Dębica 0-2

Skład: Łoboda, Papierz, Rygiel, Kuc, Matuszek, Olejarz, Własinowicz, Piątkowski, Klepacki, Ożyło, Marciniak oraz Orłowski, Ciuba, Sobek, Mierzejewski, Pisarek, Frąc.

Stal Rzeszów U-12

Trener Marcin Skiba: -„Trzy dni rywalizacji w mocno obsadzonym turnieju na Mazurach, w bardzo ciekawej formule. Jako drużyna zaprezentowaliśmy się z bardzo dobrej strony, grając wysokim pressingiem i starając się narzucić własny styl gry w każdym meczu, dzięki czemu w większości spotkań udało się dominować piłkarsko nad przeciwnikami. Dziękujemy za świetną organizację oraz możliwość rywalizacji na bardzo dobrym poziomie. Wiktor Krutysz został wybrany do najlepszej drużyny turnieju. Osobne podziękowania kieruję do rodziców, którzy wspierali dopingiem swoje pociechy i nieśli nas w kolejnych meczach.”

Skład: Dworak, Magdoń, Proksa, Pasterski, Baran, Kloc, Śmigiel, Krutysz, Fąfrowicz, Waltoś, Latuszek, Małek, Klimczak. W turnieju wzięło udział dwóch zawodników uczestniczących w treningach projektu Talent.

Stal Rzeszów U-11

Trener Mateusz Kowalczyk: – „Kolejne i ostatnie w tym sezonie bardzo fajne doświadczenie za nami. Możliwość konfrontacji z czołowymi drużynami z Polski a także ze świata (m.in. FC Porto, Manchester City czy Bayern Monachium) to na pewno fajna nauka i bodziec dla chłopców do ciągłej i nieustannej pracy. Cieszy z pewnością to, że chłopcy w wielu momentach w każdym z tych meczów potrafili pokazać charakter i swoje umiejętności ,a także to, z czym staramy się utożsamiać czyli aktywny atak na całym boisku. W czasie wolnym organizator zapewnił drużynom możliwość wycieczki po kopalni soli za co dziękujemy”.

Skład: Kowal, Muskalski, Papierz, Jękot, Wolski, Szczoczarz, Brahynets, Jachosz, Sobek, Salwa (Tuchovia Tuchów🤝), Ciosek (Soccer Ropczyce🤝).

D2 A
Stal Rzeszów – FKS Stal Mielec (zwycięzca)

Skład: Stolarski, Szczoczarz, Jachosz, Brahynets, Gromek, Skarżyński, Bukała, Kowal, Saj, Rejewski, Gil Amador, Książek,

Stal Rzeszów U-10

Turniej Sokolic CUP U-10

Trener Radosław Gromala: – „Dwa dni rywalizacji na bardzo wysokim poziomie. Wielkie brawa dla chłopców za umiejętności oraz zaangażowanie, które pokazali przez ostatni weekend. Widać, że zawodnicy coraz lepiej radzą sobie z najlepszymi zespołami nie tylko w Polsce, ale również w Europie. Wartościowe mecze z każdym z naszych rywali potwierdzają, że praca wykonywana na treningach z czasem będzie jeszcze bardziej widoczna. Dzięki uprzejmości organizatorów mogliśmy również skorzystać z regeneracji w postaci wizyty w parku wodnym.”

Kadra: Kobyłecki, Brożyna, Szenk, Krzan, Kobos, Kuźniar, Ziemniak oraz zawodnicy z Projektu Talent: Zajączkowski, Blok, Kocój, Modny.

Turniej „Twierdza Przemyśl”

Trener Radosław Gromala: – „W ubiegły weekend rywalizowaliśmy w Przemyślu podczas międzynarodowego turnieju Twierdza Przemyśl. Dwa dni rozgrywek zagwarantowały zawodnikom ponad 200 minut gry, które przełożyły się na wiele sytuacji bramkowych zakończonych zdobyciem bramki. Chłopcy bardzo dobrze wyprowadzali piłki z własnej połowy boiska, co bardzo nas cieszy, ponieważ mocno zwracamy na to uwagę podczas treningów. Nasza drużyna pokazała charakter i wolę walki przez cały turniej . Dziękujemy wszystkim zespołom za rywalizację.”

Skład: Koltok, Liwocz, Gałusza, Stachurski, Ziemba, Maciejewski, Śnieżek, Makarski, Sobaszek, Kostiuchenko.

Stal Rzeszów U-9

Trener Bartosz Złamaniec: – „W sobotę udaliśmy się do Warszawy na trójmecz z Varsovią, Legią Warszawa i Jagiellonią Białystok. 120 minut ciągłej gry na pewno pozytywnie wpłynie na rozwój naszych młodych piłkarzy. Dziękujemy drużynie Varsovii za zaproszenie i możliwość rozegrania wartościowych sparingów”.

Kadra: Hrunyk, Pilut-Drob, Kulpa, Pytko, Pas, Urban, Krupa, Hus, Kot, Zygmunt.

Stal Rzeszów U-7

Trener Przemysław Kuca: – W piątek rozegraliśmy festiwalową kolejkę ligi skrzata starszego, która odbywała się na stadionie przy ulicy Wyspiańskiego. Tego dnia nasi mali piłkarze stworzyli wiele sytuacji bramkowych i dobrze się bawili rozgrywając spotkania w duchu fair play. Dziękujemy wszystkim rywalom za sportowa walkę.”

Dziewczyny U-11, U-12

Trener Artur Sienkiewicz: – „Dziewczyny rywalizowały z drużynami chłopców na dwóch boiskach jednocześnie w formule 7×7 oraz 6×6. Tego typu forma sparingu pozwala na zoptymalizowanie minut spędzonych na boisku przez każdą zawodniczkę oraz dostosowanie poziomu sportowego. Spotkaliśmy się z drużynami, z którymi graliśmy 3-4 miesiące temu – daje nam to obraz w jakim miejscu jesteśmy i odpowiedź na pytanie czy efektywnie trenowaliśmy w trakcie tego okresu. Dziękujemy trenerowi Andrzejowi za zaproszenie oraz możliwość rywalizacji i do zobaczenia!”.

Skład U-11: Dudzic, Łańska, Pietrusa, Rutka, Deręgowska, Sycz, Orzędała, Daniel, Rzepka.
Skład U-12: Kuczmenda, Bogonos, Szela, Nazimek, Młynarczyk, Pawlarczyk, Cygan.

Dziewczyny U-9

Trener Michał Parkosz: – „W niedzielę wzięliśmy udział w turnieju Rabona Kids Festiwal, gdzie mieliśmy okazję sprawdzić swoje umiejętności na tle chłopców z rocznika 2017. Było to dla nas kolejne bardzo cenne doświadczenie, które z pewnością zaprocentuje podczas dalszych treningów. Bardzo dziękujemy przeciwnikom za rywalizację”.

Skład: Osowska, Słowik, Ochała, Pasternak – wyróżnienie, Gmyrek, Szenk, Stasiak, Rut.

Najnowsze aktualności