WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

#GrałaAkademia – 31.05 – 7.06

piątek, 07/06/2024

Stal II Rzeszów

IV liga podkarpacka
Sokół Kamień – Stal II Rzeszów 2-3
Bramki dla Stali: Musik (dwie), Plichta.

Skład: Barzyk, Koptyński, Augustyn, Fryc, Stankowski, Bartkowiak, Postupalskiy, Gaża, Zych, Musik, Plichta oraz Nowak, Zborowski, Dubiel, Koczera.

Stal Rzeszów U-19

Liga makroregionalna U-19
Karpaty Krosno – Stal Rzeszów 0-1
Bramka dla Stali: Serwiński.

Skład: Chrapusta – Wyrwas, Kliś (78′ Yakubowskyi), Płonka (60′ Sonntag) – Rak (75′ Raźny), Jaślar, Baj (55′ Leniart), Sobierajski (70′ Urbaniak)- Serwiński (70′ Oskierko), Nilipiński, Kucharski, (65′ Tarkowski).

Stal Rzeszów U-15

CLJ U-15
Cracovia – Stal Rzeszów 2-3

Bramki dla Stali: Opyd (dwie), Kobosz.

Skład: Chrapusta – Groń, Siekaniec, Cecuła, Perduta – Dobruk, Tomczuk, Kobosz – Opyd, Dolata, Gołacki oraz Jagiełowicz, Skubel, Kubal, Łoboda, Janiec, Rzeszutek.

Stal Rzeszów U-14

C1
Stal Rzeszów – Beniaminek Krosno 2-3

Bramki dla Stali: Samobój, Boratyn.

Skład: Bydler – Rygiel, Szarek, Mazur, Szczygieł – Mendryk, Kazak, Sałasiński – Śmigiel, Kostek Żebrakowski oraz Olejarz, Boratyn

Stal Rzeszów U-13

C2
SMS Przemyśl – Stal Rzeszów 1-4

Bramki dla Stali: Kostek, Klepacki (dwie), Mendryk.

Skład: Nowak – Rygiel, Szarek, Wolski, Szczygieł – Olejarz, Mendryk, Własinowicz – Marciniak, Kostek, Klepacki oraz Mierzejewski, Kazak, Sałasiński, Boratyn.

Stal Rzeszów U-12

D1 A
Stal Rzeszów – Resovia 0-4

Skład: Rak, Magdoń, Baran, Kloc, Matuszek, Nowak, Papierz, Hoszko, Krutysz, Proksa, Latuszek, Pasterski.

D1 A
JKS Jarosław – Stal Rzeszów 1-7
Bramki dla Stali: Baran (dwie), Latuszek (dwie), Pasterski (dwie), Krutysz.

Skład: Hoszko, Magdoń, Proksa, Kloc, Pasterski, Baran, Sobek, Piątkowski, Fąfrowicz, Krutysz, Latuszek, Hoszko.

D2 C
Pogoń Leżajsk – Stal Rzeszów (zwycięzca)

Skład: Stolarski, Gil Amador, Jarecki, Brożyna, Ziemniak, Skarżyński, Szczygieł, Baran, Waltoś, Magdoń, Bukała.

Stal Rzeszów U-11

Trener Mateusz Kowalczyk: – „Dwa dni wymagającej rywalizacji z drużynami z Polski oraz Serbii, Belgii, Ukrainy i USA. Było to kolejne bardzo cenne doświadczenie dla naszych zawodników. Nasza gra w tym turnieju falowała – mieliśmy momenty, w których pokazywaliśmy nasz potencjał i to, że z każdym możemy grać jak równy z równym, ale rozegraliśmy również mecze, w których nasza gra nie była przyjemna dla oka. Najbardziej wyrównaną drużyną turnieju okazał się Partizan Belgrad i to tam pojechał puchar. Gratulujemy i dziękujemy – organizatorom za zaproszenie oraz drużynom uczestniczącym w turnieju za rywalizację i lekcję futbolu.”

Najlepszym zawodnikiem drużyny został wybrany Natan Jachosz. Wielkie brawa dla niego oraz dla całego zespołu!

Skład: Kowal, Jekot, Buniowski, Papierz, Jachosz, Rejewski, Saj, Gil Amador, Wolski, Gromek, Salwa (Tuchovia Tuchów🤝)

Stal Rzeszów U-10

Trener Radosław Gromala: „W ubiegły weekend rywalizowaliśmy w Muszynie podczas turnieju TOP Cup. Dwa dni rywalizacji, około 200 minut na boisku, bardzo dużo stworzonych sytuacji bramkowych – to są aspekty, z których możemy być wszyscy zadowoleni. Wiele do życzenia pozostawiała natomiast finalizacja akcji – jest to element, któremu poświęcamy dużą dozę uwagi, jednak gdy dochodzą emocje związane z turniejem, to stres znacząco wpływa na naszą skuteczność. Dziękujemy za rywalizację wszystkim zespołom i do zobaczenia!”

Zawodnikiem wybranym do najlepszej „siódemki” turnieju został Tymoteusz Kuźniar, natomiast najlepszym zawodnikiem w zespole okazał się Lukjan Hrunyk. Wielkie brawa dla chłopaków oraz całej drużyny!

Kadra: Koltok Kobos, Śnieżek, Hrunyk, Trzyna, Stachurski, Kuźniar, Makarski, Gałusza, Ziemba.

Stal Rzeszów U-6

Trener Sławomir Grzegorzek: – „W sobotę rozegraliśmy sparing na dwóch boiskach jednocześnie z drużyną Stal Łańcut. 90 minut rywalizacji i zabawy dostarczyło kolejnych doświadczeń naszym zawodnikom. Dziękujemy rywalom za przyjazd i rywalizację”.

Dziewczyny U-11

Trener Artur Sienkiewicz: – „Tym razem organizatorem ligi była Resovia. Zagraliśmy 5 spotkań po 20 minut w systemie 7×7. Dużo minut spędzonych na boisku oraz potężna dawka doświadczenia dla naszych dziewczyn. Był to bardzo udany turniej w wykonaniu naszych zawodniczek, które kolejny raz wykazały się dużym zaangażowaniem i determinacją, w pełni pokazując wachlarz swoich umiejętności.”

Skład: Łańska, Dudzic, Szura, Pietrusa, Bogonos, Sycz, Krupa, Pytko, Orządała, Chrobak.

Najnowsze aktualności