WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

#GrałaAkademia – 23.02 – 25.02

środa, 28/02/2024

W ostatni weekend lutego do ligowych zmagań wróciła Stal Rzeszów U-17, która wygrała zaległy mecz CLJ z Motorem Lublin. Zwycięstwami mogą pochwalić się także druga drużyna oraz Stal Rzeszów U-19. W młodszych rocznikach nie brakowało turniejowego grania na hali, które wraz ze stale polepszającą się aurą na zewnątrz znajduje się na ostatniej prostej.

Stal II Rzeszów

Stal II Rzeszów – Cosmos Nowotaniec 4-3
Bramki dla Stali: Gaża, Musik, Plichta, Augustyn.

Skład: Raciniewski (60′ Chrapusta), Soja, Paśko, Dubiel (45′ Zych), Koptyński (45′ Zborowski), Piątek, Sadłocha, Postupalsky, Bartkowiak (45′ Augustyn), Plichta, Musik (70′ Gaża).

Stal Rzeszów U-19

Stal Rzeszów – Widzew Łódź 5-1
Bramki dla Stali: Węgrzyn (dwie), Nilipiński, Fryc, Siara.

Skład: Nowak (60′ Proczek) – Fryc, Klis, Wyrwas (75′ Yakubowskyi) – Piwnicki, Jaślar, Kucharski (70′ Siara), Rak (60′ Płonka) – Raźny (45′ Węgrzyn), Nilipiński (60′ Tarkowski), Serwiński, (75′ Sędzimir).

CLJ U-17

Stal Rzeszów – Motor Lublin 3-0
Bramki: Pukała, Kaczówka, H.Leniart

Skład: Janicki – Urbaniak (Błędowski), Cynk, Blejwas, Sonntag – Leniart. M, Brzęk, Gaża (Leniart. H) – Pukała (Polak), Tokar (Kaczówka), Kucharski (Majkut).

U-15

Hutnik Kraków U-17 – Stal Rzeszów U-15 2-1
Bramka dla Stali: Dobruk

Skład: Chrapusta – Perduta, Siekaniec, Cecuła, Patrzyk, Tomczuk, Dobruk, Kobosz, Gołacki, Opyd, Sieczkowski oraz Czerniewicz, Groń, Dudczak, Jeleniewski, Górniak, Kubal, Skubel, Gut-Misiaga, Śmigiel.

U-13

Korona Kielce – Stal Rzeszów 2-3
Bramki dla Stali: Klepacki, Marczak, bramka samobójcza.

Skład: Nowak S., Klepacki, Orłowski, Matuszek, Pisarek, Brożyna, Nowak. H, Sobek + 8 zawodników testowanych.

Stal Rzeszów U-13 – Stal Mielec U-14 5-4
Bramki dla Stali Rzeszów: Klepacki (dwie), Nowak (dwie), Ożyło

Skład: Rak, Matuszek, Ciuba, Ożyło, Pisarek, Sobek, Piątkowski, Nowak, Klepacki, Orłowski, Czerwonka oraz Wojnar, Wróbel i trzech zawodników testowanych.

U-12

Trener Marcin Skiba: -„W ostatnią sobotę zmierzyliśmy się z naszymi rówieśnikami z Ostrowca świętokrzyskiego w meczu towarzyskim. To był długi i intensywny mecz, w którym pokazaliśmy nasze umiejętności i charakter. Cieszymy się z naszej postawy i stworzeniu wielu dogodnych sytuacji bramkowych.”

Skład: Stolarski, Dworak, Proksa, Magdoń, Baran, Kloc, Śmigiel, Krutysz, Latuszek, Górniak, Początek, Waltoś, Cichecki, Dudek.

U-10

Trener Radosław Gromala: -„Pierwsza styczność z halą naszych zawodników w formie turniejowej. Nasz odważny styl gry nie przyniósł nam dzisiaj medali. W kluczowych momentach zabrakło nam koncentracji i skuteczności. Podchodzimy jednak do tego z dużą pokorą. Gratulacje dla zwycięzców i wszystkich drużyn biorących udział w turnieju.”

Skład: Brożyna, Koltok, Kobylecki, Krzan, Kuźniar, Szenk, Trzyna, Wania.

U-9

Trener Sławomir Grzegorzek: – „Rywalizowaliśmy jednocześnie na dwóch boiskach w formule 7×7 przez 90 minut. Jesteśmy bardzo zadowoleni z działań naszych zawodników na boisku – wykazywali się odwagą, determinacją i ambicją. Wiele składnych akcji i dobrych decyzji. Dziękujemy rywalowi za grę.”

Skład: Wlezień, Kot, Hus, Janik, Poczobut, Hrunyk, Pilut-Drob, Urban, Rzepa, Dziedzic, Pas, Krupa, Pytko, Rozmus, Kulpa, Ziemba.

U-7

Trener Hubert Lipka:„Trzy boiska w formule 3vs3 przez pełne 90 minut. W takiej formie współzawodnictwa sobotnie przedpołudnie spędzili młodzi zawodnicy biało-niebieskich. Dziękujemy gospodarzom i rodzicom za dobre towarzystwo.”

Skład: Filipek, Woźniak, Kuś, Lignowski, Wanat, Kruczek, Klita, Gałusza, Kołodziej, Czarny, Midura, Mastaj, Krupa.

Dziewczyny U-12

Trener Artur Sienkiewicz:„Chłopcy z DAF-u postawili bardzo wysoko poprzeczkę. Zagraliśmy na dwóch boiskach jednocześnie w formacie 4×20 minut w systemie 7×7. Każda z zawodniczek miała szansę zagrać w dużym wymiarze czasowym. Niedzielną grę traktujemy jako cenną lekcję, która ukierunkuje naszą dalszą pracę na treningach”.

Skład: Bogonos, Cygan, Rutka, Rzepka, Chrobak, Deręgowska, Nazimek, Daniel, Orządała, Kuczmenda, Pytko, Krupa, Motyka, Młynarczyk, Owska.

Dziewczyny U-9

Trenerka Daria Krzemińska: – „Nasza najmłodsza grupa złożona z dziewczyn z roczników 2016 oraz 2017 miała dzisiaj po raz kolejny możliwość rywalizacji w Halowych Mistrzostwach Podkarpacia U-9. Każda z zawodniczek zaprezentowała się z bardzo dobrej strony, pokazując pełne zaangażowanie oraz pewność siebie w pojedynkach 1 na 1. Cała drużyna zasługuje na pochwałę, natomiast indywidualnie wyróżniona została Liliana Szenk„.

Skład: Rut, Ochała, Szenk, Świder, Gmyrek, Osowska, Stasiak.

Najnowsze aktualności