WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Grała Akademia | Zwycięstwa ligowe i sparingowe, a także wygrany turniej! Tak, to był dobry weekend…

poniedziałek, 21/11/2022

Ze zwycięstw cieszyły się nasze obie drużyny grające w Centralnej Lidze Juniorów, drugi zespół, a ekipa U-8 okazała się najlepsza na turnieju w Krośnie. To jednak nie wszystko…

4 liga podkarpacka

Stal II Rzeszów – Legion Pilzno 4-0 (3-0)

Bramki: Guedes, Opalski, Manolo, Lorek.

Stal: Raciniewski – Evertz (60 Ofiara), Guedes, Marcin Kaczor (75 Pawłowski), Miłosz Kaczor (65 M. Mazur), Lorek, Souto (65 S. Mazur), Kądziołka (82 Hałucha), Opalski, Łysiak, Manolo (75 Łyczko).

CLJ U-17

Resovia – Stal Rzeszów 1-2 (0-1)

Bramki dla Stali: Dworak 20, Plichta 80.

Stal: Chrapusta – Płonka, Synoś, Rak (70 Piwnicki), Dworak (75 Koczera), Kierys, Bartkowiak, Serwiński (67 Gołda), Wrona (89 Wnęczak), Plichta, Salamon (62 Sędzimir).

CLJ U-15

Stal Rzeszów – Sandecja Nowy Sącz 5-2 (1-1)

Bramki dla Stali: Kucharski dwie, Węgrzyn, Patrzyk, Cielewicz.

Stal: Nowak – Koszuliński, Kędziora, Michalik, Sonntag, Leniart, Pelczarski, Kucharski, Węgrzyn, Polak, Jacak oraz Janicki, Patrzyk, Cielewicz, Kobosz, Kula, Błędowski.

U-14

Cracovia – Stal Rzeszów 0-8

Bramki: zawodnik testowany trzy, Cecuła, Tomczuk, Śmigiel, Dolata, samobójcza.

Stal Rzeszów pewnie pokonała swojego rywala w meczu kontrolnym.

Cały mecz był pod nasza kontrolą, aczkolwiek były sytuację, że po stracie piłki i braku reakcji naszego zawodnika rywal wychodził z kontratakiem, natomiast długie momenty to nasza gra na połowie przeciwnika i tworzenie sytuacji. Uważam, że powinniśmy jeszcze nieco lepiej utrzymywać się przy piłce w chwili, gdy rywal całym zespołem bronił się na własnej połowie. Końcówka natomiast zdecydowanie była pod naszą kontrolą i przełożyliśmy to na bramki, za co duże słowa uznania dla chłopaków – powiedział trener Paweł Tomkiewicz.

U-13

Stal Rzeszów – Beniaminek Krosno

Drużyna Stali Rzeszów w sobotę rozegrała grę wewnętrzną, a dzień później, korzystając z wolnego terminu, podzielona na dwa zespoły, rozegrała prawie 3-godzinny sparing z Beniaminkiem Krosno.

Chłopcy spędzili bardzo dużo czasu na boisku w ujemnej temperaturze, ale pokazali dobrą, ofensywną grę, tworząc mnóstwo sytuacji zakończonych bramkami – powiedział trener Tomasz Patryn.

U-8

Dwie drużyny Stali Rzeszów brały udział w turnieju PROFBUD ARENA CUP w Krośnie, a jedna z nich zakończyła rywalizację na 1. miejscu! Do tego królem strzelców został Franciszek Pilut-Drob.

Była to kolejna okazja do współzawodnictwa na dobrze zorganizowanym turnieju, dająca dużą porcję doświadczenia oraz integracji do tych chłopców. Bardzo dziękuję trenerom Darii Krzemińskiej i Sławkowi Grzegorzkowi za poprowadzenie zespołu, a zwycięskiej szóstce gratuluję – powiedział trener Hubert Lipka.

Najnowsze aktualności