WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Grała Akademia: Złote U-13, U-11 i U-10!

poniedziałek, 09/11/2020

U-9: Wartościowy sparing za nami

Trener Radosław Gromala: Bardzo wartościowy 2-godzinny sparing z drużyną Ziomków Rzeszów. Widać, że pomału, krok po kroku idziemy do przodu. Cieszy fakt że nasza gra wygląda coraz lepiej, jednak ciągle musimy mocno pracować. Dziękujemy za grę i mamy nadzieję że niebawem znów będziemy mogli się zmierzyć.

U-10: Wygrywamy Ekstraligę talentów!

Trener Marcn Skiba: Grupa z rocznika 2011 w niedzielę udała się do Chełmka/k Oświecimia na Turniej Ekstraligi Talentów. Mieliśmy okazję zmierzyć się z mocnymi drużynami w tej kategorii wiekowej w kraju, m.in Koroną Kielce, Sandecją Nowy Sącz, Zagłębiem Sosnowiec czy Widzewem Łódź. Chłopcy zaprezentowali się z dobrej strony, grajac ofensywnie, dominując w meczach i tworząc sobie dużo okazji do zdobycia bramki.
Jest jednak jeszcze sporo elementów do poprawy, na które poświecimy najbliższy czas.

Wyróżnienie indywidualne:

Gabriel Hoszko – najlepszy bramkarz

U-10: Wysokie miejsca młodych Stalowców na Profbud Arena Cup U-10

Trener Łukasz Telesz: Młodzi zawodnicy z rocznika 2011 wzięli udział w renomowanym turnieju Profbud Arena Cup w Krośnie. Drużyna podzielona została na dwa zespoły Biały i Niebieski. Chłopcy rozegrali szereg wartościowych spotkań z zespołami na bardzo dobrym poziomie. Postawa i poziom jaki zaprezentowali zawodnicy z obydwu drużyn był zadowalający. Gra obfitowała w składne akcje, wiele udanych pojedynków i widowiskowych bramek. Turniej był okazją do zdobycia cennego doświadczenia i dobrej sportowej zabawy. Wynikiem rywalizacji ostatecznie zajmujemy 3 miejsce zespół Biały i 4 miejsce zespół Niebieski. W obydwu zespołach wyróżnieni zostali najlepsi zawodnicy. W zespole Białych doceniony został Emil Czerwonka natomiast wśród zawodników zespołu Niebieskiego Adrian Rzeszutko.

Stal Rzeszów Biali

Skład: Bylinowski, Czerwonka, Pasterski, Bandzyra, Bieniek, Rozborski

Faza grupowa:

Stal Rzeszów Biała  – Beniaminek PROFBUD II Krosno   4 : 1

Stal Rzeszów Biała – Polonia Kraków 4 : 0

Stal Rzeszów Biała – LPFA Strzyżów 10 : 1

Stal Rzeszów Biała – Start Rymanów 7 : 0

Stal Rzeszów Biała – AP GKS Tychy 3 : 2

Faza finałowa:

Stal Rzeszów Biała – Beniaminek PROFBUD Krosno 2 : 3

Stal Rzeszów Biała – SMS Przemyśl 3 : 4

Stal Rzeszów Niebiescy

Skład: Hoszko G., Wróbel, Rzeszutko, Konicki, Kulupa, Bielak

Faza grupowa:

Stal Rzeszów Niebieska – Beniaminek PROFBUD Girls U-11  2 : 3

Stal Rzeszów Niebieska – Beniaminek PROFBUD Krosno U-9  2 : 1

Stal Rzeszów Niebieska – Wilczki Lesko 6 : 0

Stal Rzeszów Niebiescy – MOSiR Dukla 4 : 1

Stal Rzeszów Niebiescy – SMS Przemyśl  1 : 2

Faza finałowa:

Stal Rzeszów Niebieska – AP Wiki Sanok 6 : 0

Stal Rzeszów Niebieska – AP GKS Tychy 1 : 1

U-11: Złoto w Krośnie! Stal Rzeszów na najwyższym stopniu podium

Trener Łukasz Tomczyk: Bardzo fajna intensywność grania i dobre doświadczenie dla chłopaków w grze na mniejszym boisku. Pokazaliśmy się z dobrej strony, stwarzając mnóstwo sytuacji bramkowych. Realizowaliśmy założenia, które omówiliśmy przed turniejem i to pomogło nam go wygrać.

Trener Radosław Gromala: Świetna forma rywalizacji, gdzie mogliśmy sobie sprawdzić te elementy, które ćwiczymy ostatnimi czasy, na mniejszym boisku z dobrymi przeciwnikami. Myślę, że nasza gra była miła dla oka, a duża ilość zdobytych bramek również to potwierdza.

Wyróżnienie indywidualne:

Oskar Żebrakowski – król strzelców

Końcowe rezultaty i wyniki poszczególnych spotkań znajdziesz TUTAJ.

U-12: Kontrolne granie z Garbarnią Kraków

Trener Paweł Tomkiewicz: Sparing z drużyną bardzo solidną i poukładaną, pierwsze dwie kwarty bardzo wyrównana gra i zadania jakie dostaliśmy na mecz, ich realizacja wyglądała przyzwoicie. Natomiast po zmianie i rotacji na pozycjach, już wyglądało to nieco słabiej, uważam że zawodnik bez względu na pozycję na jakiej gra pewne zachowania powinny występować i jeśli ktoś ich nie przejawia będzie miał ciężko w zaistnieniu w piłce na dobrym poziomie. Kolejne wyzwanie już za tydzień przed nami, liczymy że uda nam się grać możliwie długo. Dziękujemy Garbarni i życzymy powodzenia w lidze.

Stal Rzeszów vs Garbarnia Kraków 5:8

Bramki dla Stali zdobyli: Jaworski (asysta Kazak), Tarkowski, Zieliński (asysta Matwijiw), Matwijiw (asysta Słysz), Śmigiel (asysta Tarkowski)

U-13: Złoci chłopcy ze Stali! Wygrywamy turniej w Zakopanem

Trener Maciej Seroka: Korzystając z okazji, chciałbym pogratulować chłopcom postawy zarówno w lidze, która skończyliśmy wygrywając 13 spotkań i jeden remisując i tutaj gratulacje za kontynuowanie tej passy podczas API gdzie również 10 zwycięstw i jeden remis. Mocny turniej w którym wypadliśmy bardzo korzystnie, a realizacja zadań przez chłopców była niemal wzorowa. Wyniki dla nas trenerów nie są najistotniejsze, ale są odzwierciedleniem pracy, którą chłopcy wykonują podczas treningów, a ta grupa robi systematyczny progres i jesteśmy z trenerami z tych postępów bardzo zadowoleni, a chłopcy zbierają owoce swojej pracy. Gratuluje również i dziękuje za kawał pracy kolegom ze sztabu Marcinowi Skibie i Hubertowi Lipce.

Końcowe rezultaty i wyniki poszczególnych spotkań znajdziesz TUTAJ.

Rezerwy: Remis z Włókniarzem Rakszawa

Podopieczni trenera Karola Wójcika prowadzili po wykorzystanym przez Jareciego rzucie karnym. Niestety w drugiej części meczu gospodarze okazali się równie skuteczni i zdobyli bramkę wyrównując stan spotkania, które zakończyło się wynikiem 1:1.

Włókniarz Rakszawa – Stal II Rzeszów 1:1 (0:1)

Bramkę dla Stali zdobył Jarecki (rzut karny).

Najnowsze aktualności