WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Grała Akademia: zimowe granie na wysokim poziomie. „Robimy progress!”

środa, 27/01/2021

U-8: Każdego dnia stajemy się coraz lepsi

Trener Marcin Skiba: W sobotę udaliśmy się do Dębicy na sparing z miejscowym DAP-em. Blisko dwie godziny dobrego grania. Dzieci pokazały się z bardzo dobrej strony, widać ciągły postęp zarówno w umiejętnościach indywidualnych jak i organizacji grupowej. 

U-10: Dobre granie rocznika 2011

Trener Marcin Skiba: W niedzielę grupa rocznika 2011 podzielona została na dwie drużyny i na boisku na Słocinie rozegraliśmy czwórmecz z drużynami Perfectu Przeworsk 2010/2011 oraz Startem Brzóza Stadnicka 2010. Oba nasze zespoły pokazały się z dobrej strony – prowadząc grę i kontrolując wydarzenia na boisku. Za tydzień wyjazd do Krosna na sparing z Beniaminkiem.

U-11: Po dziewięciu z Górnikiem Łęczna

Trener Bartosz Złamaniec: Bardzo wartościowy sparing w grze 9 na 9. Dużo gry, chłopcy realizowali cele przedstawione przed sparingiem i fajnie, że widać zachowania, które ćwiczymy w ciągu tygodnia. Oczywiście nadal jest dużo do pracy, ale patrzymy na to wszystko z dużym optymizmem. Bardzo dziękujemy drużynie z Łęcznej za przyjazd.

U-13: Wysoki poziom rywali pomaga podnosić sobie poprzeczkę… i ją przeskakiwać!

Trener Maciej Seroka: W poniedziałek rozegraliśmy mecz sparingowy na zaproszenie Polonii Warszawa w Woli Chorzelowskiej. W sobotę natomiast już na naszych obiektach zagraliśmy trójmecz z Cracovią i Tarnovią Tarnów. Jestem z tych meczów zadowolony. Wysoki poziom rywali pozwala nam podnosić sobie wyżej poprzeczkę. Jak to w piłce, trochę plusów i minusów. Krok po kroku oswajamy się z piłką 11-osobową, a co najbardziej cieszy to fakt, że zawodnicy myślą o działaniach boiskowych, których ich uczymy.

Polonia Warszawa vs Stal Rzeszów 1-4
Stal Rzeszów vs Tarnovia 5-0
Stal Rzeszów vs Cracovia 1-0

U-14: Trzy pewnie wygrane sparingi z ciekawymi rywalami

Trener Tomasz Patryn: W tych sparingach nasi zawodnicy zagrali na swoim dobrym poziomie. W ostatnim okresie pracowaliśmy nad pressingiem wysokim, co w dzisiejszych sparingach przełożyło sie na mnóstwo odbiorów w strefie wysokiej. Gratulacje należą sie zawodnikom za kolejny sparing, w którym widać bardzo wysoki poziom zaangażowania. Przed nami obóz w Sanoku oraz wyjazd na Mazowsze na sparingi z Wisłą Płock i warszawską Legią.

Stal Rzeszów U-14 wygrała sparing z Cracovią 6-0

Polonia Warszawa vs Stal Rzeszów 2-3
Stal Rzeszów II vs SMS Rzeszów 8-0
Stal Rzeszów vs Cracovia 6-0

Najnowsze aktualności