WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

GRAŁA AKADEMIA | Wygrana i remis w CLJ, udane występy naszych drużyn na turniejach

środa, 22/03/2023

Liga Makroregionalna U-19

Korona Kielce – Stal Rzeszów 4-4 (2-1)

Bramki dla Stali: Galara, Opalski, Łysiak, Szwed.

Stal: Grygiel – Wyrwas (45′ Opalski), Wanowicz, Mazur – Szwed, Jaślar, Łysiak, Puliński – Galara (55′ Somkin), Nilipiński, (70′ Małek), Stankowski.

Centralna Liga Juniorów U-17

AKS SMS Łódź – Stal Rzeszów 1:1 (0:1)

Bramka dla Stali: Piwnicki.

Stal: Chrapusta – Dubiel (Płonka), Bartoszek, Synoś, Rak – Mazur, Sędzimir (Kierys), Bartkowiak – Piwnicki (Gątek), Salamon (Dworak), Łyczko (Urbaniak).

Centralna Liga Juniorów U-15

Cracovia – Stal Rzeszów 1-2

Bramki dla Stali: Kędziora (50′, 65′)

Stal: Nowak – Sonntag, Kędziora, Zieja, Błędowski, Leniart M., Węgrzyn (Brzęk 70’), Słowik (60’ Kucharski), Leniart H. (60’ Warzybok), Tarkowski (40’ Cecula, 70’ Pelczarski), Polak (78’ Michalik).

U-14

Sparingi:

Stal Rzeszów – Sandecja Nowy Sącz 4-0

Bramki dla Stali: Tarkowski Filip x2, Kobosz Antoni, Pleczarski Paweł

Stal Rzeszów – Garbarnia Kraków 1-1

Bramki dla Stali: samobój

Wymagający weekend za nami, zagraliśmy mecz po meczu, sporo zawodników dostało dziś pełen wymiar czasu do rozegrania, cieszy fakt że widoczna była poprawa względem zeszłego tygodnia jeżeli chodzi o działania indywidualne zawodników.

U-13

Drużyna, z którą mieliśmy rozegrać sparing w weekend odwołała swój przyjazd, więc w niedzielne południe rozegraliśmy turniej wewnętrzny. W najbliższy weekend czeka nas ostatni przed rozpoczęciem ligi sparing – z Podlasiem Biała Podlaska.

U-12

Turniej Top Elite

Za nami trzy dni rywalizacji na bardzo dobrym poziomie w Stróżach. Bardzo cieszy mnie fakt, że elementy, które ćwiczymy w ostatnich tygodniach, mają przełożenie na mecz z mocnymi rywalami. Wysoki pressing oraz budowanie gry od własnej bramki, to rzeczy, które rzucają się w oczy obserwując naszą drużynę. Ostatecznie zajmujemy 3 miejsce w turnieju.

Mecze grupowe:
Stal Rzeszów – Cracovia 3:0
Stal Rzeszów – Resovia 2:0
Stal Rzeszów – Beniaminek Krosno 2:1
Stal Rzeszów – Sandecja 0:2
Stal Rzeszów – Kołos Kowaliwka 3:0
Stal Rzeszów- Ruch Lwów 2:1

Półfinał
Stal Rzeszów- Śląsk Wrocław 0:2


Mecz o trzecie miejsce
Stal Rzeszów – Pogoń Szczecin 3:0

Stal Rzeszów – Pogoń Kraków

Myślę, że był to bardzo wartościowy sparing dla jednej i drugiej drużyny. Mnóstwo materiału do analizy i dalszej pracy na treningach. Chłopcy pokazali się na boisku z dobrej strony, stworzyli wiele sytuacji, zabrakło tylko skuteczności. Dziękujemy drużynie gości za przyjazd i życzymy powodzenia w meczach ligowych – trener Łukasz Tomczyk.

U-11

Drużyna U-11 brała udział w CUTLINE CUP. Po pierwszym dniu zmagań, po trzech zwycięstwach i dwóch remisach, awansujemy do grupy platynowej turnieju.

W drugim dniu poza pierwszym meczem, który nie należał do udanych z naszej strony, nasza gra wyglądała pozytywnie. W ostatnim meczu zwyciężyliśmy z Sandecja Nowy Sącz 3-0, czym przypieczętowaliśmy zwycięstwo w całym turnieju.

Każdy z chłopców w trakcie turnieju zdobył kolejne doświadczenie i pokazał co ma dobrego a nad czym musi pracować w kolejnych tygodniach. Jako drużyna chcieliśmy być zarówno aktywni w ataku jak i w obronie i wysoko odbierać piłke co w wielu sytuacjach się udawało i za to należą im się brawa.

MVP drużyny: Szymon Pasterski
Król Strzelców: Brajan Śmigiel

Kadra: Stolarski, Pasterski, Pas, Latuszek, Magdoń, Dworak, Skarzyński, Waltoś, Krutysz, Górniak, Bukala, Śmigiel

U-9

Stal Rzeszów – Ziomki Rzeszów

Skład Stali Rzeszów: Broczek, Dembowski, Krzan, Ziemniak, Liwocz, Sobaszek, Szenk, Kuźniar, Kobos, Kostiuchenko, Koltok, Maciejewski, Krochmal.

W piątek rozegraliśmy grę kontrolna z zaprzyjaźnioną Akademią Ziomków. Mecze odbywały się równocześnie na dwóch boiskach. Dziękujemy za przybycie i dobry sprawdzian. Do zobaczenia!

Najnowsze aktualności