WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Grała Akademia: udana końcówka roku dla młodej Stali

niedziela, 20/12/2020

U-9: Kontrolne granie z AP Vivio Krosno

Trener Radosław Gromala: W sobotni poranek gościliśmy na obiekcie Stali Rzeszów drużynę AP Vivio Krosno. Ponad półtorej godziny gry, dużo ładnych akcji i pięknych bramek. Na pewno z meczu możemy wyciągnąć zarówno pozytywy, jak i elementy nad którymi musimy jeszcze mocniej popracować. Dziękujemy za przyjazd drużynie z Krosna i mamy nadzieję, że niebawem znów widzimy się na boisku.

We wtorek na sztucznym boisku zagramy z Orzełkami Brzozów (o 17:45) i będzie to ostatni mecz w tym roku.

U-12: Wysoka wygrana Stali Rzeszów w meczu kończącym sezon

Trener Paweł Tomkiewicz: Na zakończenie sezonu zmierzyliśmy się z KS Wieczystą Kraków. Do dyspozycji mieliśmy sporo, bo aż 22 zawodników w tym kilku testowanych. Jak widać po wyniku, dobrze zakończyliśmy ten sezon i cały rok. Ciężko ocenić działania poszczególnych zawodników, ponieważ grali w nierównym wymiarze czasowym. Czekam na nagranie z meczu i wtedy będzie czas na spokojną analizę, która da odpowiedź na te pytania. Teraz czeka nas dłuższa przerwa, po której spotykamy się dopiero w styczniu, gdzie od razu zaczynamy mocnym akcentem i sparingami. Następnie wdrożymy się w treningi oraz będziemy pracować nad tym czego będziemy chcieli wymagać od zawodników w lidze. Dziękuję każdemu z zawodników, trenerom, którzy na co dzień pracują z tą drużyną i tym, co pracują poza boiskiem. Wierzę, że praca wykonana w ciągu ostatnich 6 miesięcy przyniesie oczekiwane efekty.

Stal Rzeszów 6:1 KS Wieczysta Kraków Kategoria

Bramki dla Stali:

Tarkowski Filip (asysta Śmiegiel Gabriel), Słysz Julian, Zieliński Wiktor (asysta Sieczkowski Kamil), Zieliński Wiktor (asysta Słysz Julian), Matwijiw Dawid oraz Tarkowski Filip

U-13: Mistrzostwo Podkarpacia w Futsalu cenną zdobyczą na koniec roku

Stal Rzeszów U13 A – WIKI Sanok U13

Trener Maciej Seroka: W grudniu rozegraliśmy dwa turnieje. W pierwszym drużyna zwyciężyła Podkarpackie Mistrzostwa Futsalu U-13 w Tarnobrzegu. Drugi turniej miał na celu pozwolić zagrać w większym wymiarze czasowym chłopcom, którzy grali mniej w ostatnich tygodniach. Po dobrej grze zajęliśmy na turnieju organizowanym przez SMS Przemyśl dwugą lokatę.

Zdecydowana większość meczów i turniejów do ligi, która ruszy dopiero w kwietniu, rocznik 2008 rozegra już w formie meczów jedenastu na jedenastu. Przed nami – po raz kolejny – wizyta na Copalni Talentów w Krakowie, API w Zakopanem w roczniku 2007 oraz gry kontrolne z takimi zespołami jak Legia Warszawa, Cracovia, Wisła Płock, czy Hutnik Kraków.

Najnowsze aktualności